Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más velem egykorú is, aki...

Van más velem egykorú is, aki otthon tölti magányosan a hétvégét?

Figyelt kérdés

Én annyira unatkozom. Egész nap itthon ültem,de már nagyon hiányzik a társaság. Sajnos nincs senki,akivel elmehetnék valahová,egyedül meg nem szeretek menni. Ti mivel foglaljátok le magatokat? Már szinte kezdem nem szeretni a hétvégéket.

21/N



2018. febr. 3. 21:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

20/L

Egy baratom sincs, minden hétvégét (és hétköznapot) egyedül töltök a szobámban :)

2018. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Általában egyedül vagyok, minden ünnepen, hétvégén, este. Nekem vannak barátaim, de már sokszor nincs hangulatom hozzájuk. ( a pia miatt)

Sajnos olyan igazi beszélgetős barátom nincs, akivel el lehetne menni pl moziba vagy csak kajálni kicsit. 37/F

2018. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27 még egykorú? Annyira nem, de igazából nem vészes. Mentem volna én is, de nincs kivel. Egyedül nem olyan szórakoztató. Keresek embereket, de igazából a vége ugyanaz: senki sem akar menni sehová, vagy mindenki akar, csak nem velem. Én készen állok arra, hogy akár másnap összefussunk, ha úgy alakul, hasonló embert pedig keresve sem találok. Netezek, videót nézek, átmegyek gyerekbe és hógolyózok, ezzel telik a hétvége. F
2018. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
wowozok :3
2018. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nincs. Csak Magyarországon kb 2 millió magányos ember van, és akkor a világról még nem is beszéltünk.
2018. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Én is így vagyok sajnos, de már megszoktam. Próbálom értelmes elfoglaltságokkal lekötni magam, mint például rajzolás, olvasás, filmnézés stb.
2018. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Én ilyen este 9-10-től éjfélig szoktam annyira unatkozni, aludni nem tudok, és unalmamban csak itt olvasgatok dolgokat, youtube videókat nézek...
2018. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Én is a szobámban szoktam tölteni a hétvégéket. Mondjuk én nem szeretem a tömeget, ezért amúgy sem nagyon szokásom hétvégén kimozdulni. Inkább hétköznap szoktam. Szerencsére megtehettem egyetem alatt és utána is olyan munkahelyeim voltak, ahol hétvégén dolgoztam és random hétköznapokon kaptam mindig 2-3 szabadnapot. Most munkanélküli vagyok január óta.


Az időm nagy részét egyedül töltöm. Van néhány haverom, akikkel néha szoktam találkozni, de érdekes, hogy szinte sohasem hétvégén (péntek szombaton), hanem majdnem mindig vasárnaptól csütörtökig. Olyan időszak is van, amikor hónapokig nincs lehetőségem "értelmesen megnyilvánulni", mert annyira egyedül vagyok.


23/F

2018. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 AllorX válasza:
90%
Arra a kérdésedre hogy mivel foglalom el magam annyit tudok mondani hogy bármivel ami a környezetmben van. Ha éppen nem kockulok (mert szeretném megelőzni a függőséget) mindig keresek valamit ami érdekesnek tűnik ha csak tíz percre is. Annyi előnyöm van hogy kertesházban lakom és van egy kutya meg három macska de ez ilyen esős időben fail. Meg ha szeret az ember olvasni vagy babrálni valamivel akkor nincs olyan nagy probléma de ez mind nem pótolja teljesen az élő embereket de egész sok megoldás kínálkozik szerintem.
2018. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Budapesti vagy (vagytok)? Jópár féle kimozdulási lehetőség van, de ha ember hiányzik ehhez, akkor irjatok
2018. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!