Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék ellene?

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Gimibe járok, sajnos elég visszahúzódó vagyok. Korábban volt pár barátom, mostanra viszont mindenki elfordult tőlem. Akit a legjobb barátomnak tartottam, összehaverkodott azokkal akiket korábban utált, és most hol barátságos, hol ellenséges. Sokat hiányoztam sajnos, gondolom ez az oka. Próbáltam beszélgetni vele, de semmi haszna nem volt. A többiekhez meg oda se megyek mert mindenki egy brancsban van, és velük se jövök ki túl jól. Mit csinájak hogy könnyebben átvészeljem ezt az időszakot?
2018. febr. 15. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, hogy egyedül vagy, akkor mindenképpen próbálkozz tovább. Az se baj, ha mindenkihez odacsapódsz néha egy kicsit, aztán úgyis alakul majd, hogy kikkel leszel jóban. Ha van valami hobbid esetleg az alapján kereshetsz az iskolában, vagy neten is barátokat. De arra figyelj oda, hogy ha most feladod és begubózol, megbánod egy idő után, mert a magány nagyon ki tudja készíteni az embert, és nem árt, ha van pár barátja, akikkel lehet szórakozni. Sok sikert!
2018. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Koncentrálj másra. Nekem is 3-adikban szakadtak le a barátaim, de ott azért mert én változtam. Nem volt kedvem velük barátkozni, túl közönségesnek kezdtem őket látni és gyerekesnek.

Én az egyetemre koncentráltam, olyanokkal beszélgettem akikkel azelőtt nem beszéltem, és lám a világ kitárult. Nem lettek egetverően nagy barátaim utána, hisz a közeg ugyanaz, de nem szenvedtem olyan nagyon. Hamar eltelt utólag visszagondolva ez az időszak, és az egyetemi évek bőven felejtették velem ha volt is negatív kicsengése. Szóval ki lehet bírni így is. ;)

2018. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. febr. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!