Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fájdalmas szerelmi bánat....

Fájdalmas szerelmi bánat. Melyiket válasszam ma este? Ivás vagy nyugtatók?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Eddz addig, amíg nem fáj minden tagod, aztán menj haza és sírj magzatpózban.

Lehet, hogy szánalmasan hangzik, de én ezt szoktam csinálni, ha valami nagy veszteség ér.

2018. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
Próbáld mind kettőt egyszerre.
2018. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Toga Aty ***** válasza:
36%
Tudod hogy mi fáj? Ha a vonat levágja a lábad,na az fáj.
2018. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a csodálatos bölcsességet.
2018. febr. 19. 20:53
 15/18 anonim válasza:
Igyal!
2018. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Könnyű ezt mondani, de a #3 kommentbe röviden-tömören minden benne van! Én is voltam évekig szerelmes kb. 10-15 évvel ezelőtt, de utána egy életre megtanultam, hogy senki miatt nem éri meg egy kicsit is "szenvedni", aki érted nem "szenvedne", több vagy te is ettől, minthogy miatta piázz vagy nyugtatókat szedj be. Ő se fogja megtenni érted és sajnálni se fog.

Élvezd a függetlenséget, amíg lehet, nézz sorozatokat, hallgass zenét, edzz, légy a cimborákkal és meló után pihend ki magad! Ha úgy alakul, egyszer úgyis eljön az igazi. ;)

2018. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
61%

Kerdezo ebben nagyon nagy igazsag van.


"senki miatt nem éri meg egy kicsit is "szenvedni", aki érted nem "szenvedne""


De most hiaba irnank neked, hogy ne igyal, ne nyugtatozz. Mondjuk az eletbe kell ez is. Hogy legyen merce. Szerintem egy olyan 40 eves ferfi sincs a foldon, aki ne ivott volna no miatt eleteben. Szoval ez valahol torvenyszeru. De mertekkel!!! De ha igazan profin akarod csibalni, dobod a gyogyszert meg a nyugtatot is.


Es valahogy belevesed a fejedbe ezt a mondatot. "senki miatt nem éri meg egy kicsit is "szenvedni", aki érted nem "szenvedne""

2018. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
El kell gyászolni, természetes, ha fáj, ez normális. A gyógyszer, alkohol csak menekülés a fájdalom elől. Éld át a fájdalmat, és idővel enyhülni fog, majd elmúlik. Ha menekülsz (szerekkel), soha nem fogod igazán feldolgozni. Vedd igénybe szakértő segítségét (kineziológus vagy pszichológus). Jó, ha kísérnek a folyamatban.
2018. febr. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!