Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki elszeretne tűnni a világ elől?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, huszonéves.


A sok kudarc miatt azt érzem, hogy teljesen kiégtem, és lehetetlen az, hogy összeszedjem magam.


A munkámat utálom, albérletben lakom, és szinte nincsenek se barátaim, barátnőm.


Más munkahelyre nem akarok menni. Ugye nincs végzettségem, és olyan helyre így nem tudok menni, amit szeretnék.


Egyszóval már rohadtul nincs semmi motivációm, inspirációm bármit is csinálni.


Azt érzem, hogy elegem van. A munkámból leszámolok, és kiköltözöm az utcára az albérletemből, mivel úgy is mehetnék onnan is, mert nem tudnám fizetni.


Aztán nem érdekel, hogy mi történik velem, nem érdekel ha megfagyok, sőt annál jobb nem is történhetne velem.


Tudom sokan vannak sokkal rosszabb helyzetben, és felálltak, de én nem tudok felállni, mert lehetetlennek érzem.


2018. febr. 19. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen motiváció az, hogy elvégzel valamilyen képzést, úgy pedig majd mehetsz más munkahelyre is.
2018. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Támogató háttér nélkül tényleg nehéz kitartónak és optimistának lenni. Nincs aki rádszóljon, hogy "Hé, kelj már fel, ez nem te vagy, te ennél sokkal többre vagy képes!"


Nincs senki, akiért szeretnél lenni valaki? Aki miatt nem adnád fel? Szülők, rokonok, bárki? Biztosan vannak olyanok az életedben, akiket szeretsz, akik szeretnek. Ezen kívül meg kell szeretned saját magadat is. És hidd el, hogy megérdemelsz egy olyan életet, amilyenre a szíved mélyén vágysz. Ha legbelül jó ember vagy, csak jót fogsz tudni teremteni a világban. Te is értékes vagy.


Ha egy kis segítségre lenne szükséged, vagy szimplán beszélgetni szeretnél, vagy jólesne ha valaki meghallgatna, írj nyugodtan.


(20/L)

2018. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%

1János 2:17 "A világ elmúlóban van, s ugyanígy a kívánsága is de aki Isten akaratát cselekszi, megmarad örökké."

A véleményem, hogy megértelek és több milliárd ember örökre eltűnik nemcsak ebből a világból, hanem az életből. A kérdés az, elfogadjuk annak a vezetését akinek az életünket köszönhetjük?

2018. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
"Jöjjetek énhozzám mindnyájan, akik megfáradtatok és meg vagytok terhelve, és én megnyugvást adok nektek. Vegyétek magatokra az én igámat, és tanuljátok meg tőlem, hogy szelíd vagyok és alázatos szívű, és megnyugvást találtok lelketeknek. Mert az én igám jó, és az én terhem könnyű." (Máté 11: 28-30)
2018. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!