Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok egyedül péntek,...

Mit csináltok egyedül péntek, szombat esténként?

Figyelt kérdés
Én netezni, lustálkodni szoktam, de kíváncsi vagyok, mások hogy töltik az idejüket egyedül:) Magányos emberekhez szól a kérdésem :)
2018. febr. 23. 18:30
1 2
 11/20 Metionin ***** válasza:
59%
Bömböltetem a zenét, kinyitok egy cidert, festek, olvasok.
2018. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
meló, alvás, tervezgetés
2018. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, GYK, cangázás.
2018. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdéssel válaszolok a kérdésre: mit értesz magányos ember alatt? :)
2018. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! :) Hát én főleg arra értettem itt a kérdésben, hogy akinek nincs kivel közös programot szerveznie, tehát muszájból van egyedül. Hogy nincs párkapcsolata, barátai, haverjai. Családja sem, vagy ha van is, több száz km-rel arrébb, vagy rossz velük a kapcsolata, ilyenekre gondolok.
2018. febr. 23. 21:58
 16/20 101001 válasza:
válaszul a magányos ember nem mindig olyan magányos mint ahogy te érted néha a magány tobb mint a kevés de kevesebb mint a sok (tehát elvagyunk a magunk kis világában)
2018. febr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
sokféle magány létezhet, de ezen ne itt filozofáljunk :) én szimplán azt értettem alatta, hogy aki nem tud totál senkivel programot szervezni, ezért egyedül tölti ezeket az időszakokat (is)
2018. febr. 24. 11:41
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hallgatom, ahogy nyíg a szomszéd gyereke, majd nagy nehezen elalszik, akkor a szülők vitatkoznak egymással épületesen ("Levágom a fszod Feri!" - "Te vágod le a fszom mikor éjjel nappal miattatok dolgozok, és akkor erre a visításra kell hazajönnöm?!" - "Be kéne adni a kis nyomorultat valami intézetbe"), majd azt, ahogy a veszekedésre felébred és újra óbégatni kezd a kölök. Ilyenkor átmegyek a másik szobába, ahol már nem hallatszik, és elégedetten nyugtázom, hogy se házastársam, se gyerekem :)

Egyébként netezni, olvasni, filmezni, játszani szoktam. Nyári estéken elmegyek sétálni vagy futni, így télen csak akkor megyek ki, ha a kutyámat kell megmozgatni, de ő hamar "lefekszik" este.

2018. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én kimegyek a kocsmába és iszok. Ott legalább a hasonlóakkal elvagyok, ha más nincs ott a pultos csaj. Őt kedvelem, asszem ő is engem, legalábbis úgy tesz :-)
2018. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki pontozza le a válaszokat :((

Köszi mindenkinek :)

2018. febr. 25. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!