Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nincsenek barátaim és...

Ha nincsenek barátaim és életem, hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Így ismerkedni sem tudok, mert annyira tönkrevágja az önbizalmamat...


A munkámon és a hobbijaimon kívül gyakorlatilag mást nem csináltam az elmúlt 5 évben, és nem is tudnék mesélni semmi érdekeset visszamenőleg... És még csak 23 éves vagyok.


Rossz érzés ismerkedéskor, hogy akivel ismerkedsz neki vannak barátai, eljár ide-oda, te meg nem... És ez zavar.


2018. márc. 4. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Talán a hobbijaid jó témák lehetnének hasonló érdeklődési körű nőknél. Kivéve ha a hobbid a f4$zverés és a minecraft....akko jobb ha keresel értelmes hobbikat, sportolsz..úgy már bőven van esélyed. Az ÖNbizalmat is ad, de az amúgy is benned dől el, hogy mit gondolsz magadról. Ha változtatnál rajta akkor kifele is pozitívabb képet vetítenél magadról 23f
2018. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HaEv ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező!

Barátok nem nőnek minden bokorban! :)

Ha haverokra gondolsz, akkor az más.

Ne olyan emberek társaságát keresd, akik a sztorijaid alapján ítélnek meg! Az ilyen emberek felszínesek, maximum szórakoztatni tudnának, de barátaid nem lesznek. A hobbid és a munkád körül kell barátokat keresni. Időt kell velük tölteni. A sztorik melléktermékek, nem célok.

Az ismerkedéskor az ellenkező nemhez kapcsolódó ismerkedésre gondolsz? Ja, az emberek elég nagy része társas lény. Ne azért legyenek barátaid, hogy önbizalmad meg sztorijaid legyenek. Azért gondolom, te is érzed, hogy ez így nagyon fars.

A szüleiddel nem jártatok társaságba gyerekkorodban? Olyankor tanulja meg az ember az ilyet. Ha elmarad, felnőttként meg kell tanulni. Nem lehetetlen.

2018. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális ember nem az alapján ítéli meg a másikat, hogy annak vannak-e barátai, vagy sem. Sőt, például egy lány szemében imponáló is lehet, ha nem kell attól félni, hogy az illető már ötödször tart "pasis estét" a haverokkal.

Nem tudom, fiú vagy-e, vagy lány, mert ez azért fontos.


Nekem sincsenek barátaim, mert nem tudok beilleszkedni ebbe a világba.

2018. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én 21 évesen vagyok ebben a helyzetben.
2018. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért "barát nélküli" emberekkel is megesik, hogy párt találnak.
2018. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként akár munkahelyi ismeretségből is lehet barátság, legalábbis nekem, van ilyen most is. Vagy épp a hobbi, a közös érdeklődés révén.
2018. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!