Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha most rosszul érzem magam,...

Ha most rosszul érzem magam, akkor hogy lehet elérni minél olcsóban legális szerekkel, hogy most jó legyen?

Figyelt kérdés
Csak egy darabig. Nem érdeklenek a szövegek, hogy utána szarabb lesz vagy ilyesmi. Szóval milyen legális szert egyek/igyak hogy egy ideig ne legyen semmi gondom. Ja és még olcsó is legyen, és ne sörözést mondjatok, mert abból sokat kell inni és én ezt gyorsan akarom és kevés mennyiségű szer bevitelével. Köszönöm.

2018. márc. 6. 00:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha nagyon konzervatív akarok lenni, nekem a citromfűtea segít.
2018. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
A farózsát nem ismerem, de viszonylag biztos vagyok abban, hogy a hajnalkamag mérgező és nem épp kellemes hallucinációkat okoz.
2018. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

Szipu, herbál legális, olcsó, de kerüld.

Valami bort, vagy St Hubertust tudok javasolni. Hét deci, és nagyon jól vagy.

2018. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Pedig a sör nem rossz megoldás, röviddel parosítva...
2018. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

A kedélyjavítók és szorongásoldók egész olcsók és könnyű őket felíratni a pszichiáterrel, bár az előbbiek általában lassan hatnak.


Ha nagyon rosszul vagyok, de tudom, hogy holnap teljesíteni kell és nem csúszhatok szét teljesen, akkor futni szoktam menni, mindig sötétedés után, mert akkor kevesen vannak.

Ha viszont nem kell semmit csinálni a következő nap (vagy csak nem érdekel), akkor alkohol.

Vagy ha nagyjából jó formában vagyok, akkor megengedem magamnak az édességeket.

2018. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!