Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz, ha 23 évesen még nem...

Gáz, ha 23 évesen még nem voltak barátaim, barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan, mintha nem is éltem volna...


Tényleg nem volt semmi barátom, ahogy barátnőm sem.

Sőt még olyan sem volt, hogy első csók... Nehéz ezt leírni.


Normális, átlagos családban nevelkedtem, de mindig is nagyon visszahúzódó, csendes voltam.


A másik ami bánt, hogy nem igazán voltak közös élményeim szinte senkivel sem. Próbálok visszaemlékezni, de nem volt olyan, hogy például elmentem volna a barátommal a moziba, mivel nem volt barátom. Egyedül meg sehova sem mentem, itthon tv-ztem vagy gépeztem, és ennyi volt a nap...


Szinte folyton ezen rágódok, és úgy érzem hogy egyre mélyebbre süllyedek, és innen már csak lefelé van... Nem tudok már emberi kapcsolatokat kialakítani.


2018. márc. 6. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is itt tartok majd 27 évesen. Most azon gondolkodok, hogy érdemes-e még belekezdeni vagy már hagyjam az egészet. Szerintem te ne gondolkozz ennyit.
2018. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Erre nem a gáz a megfelelő szó, hanem inkább az, hogy szomorú.

Járj edzőterembe például, ott ismerkedhetsz.

2018. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a második hozzászólóhoz. Ha folyton ezen rágódsz, akkor miért nem próbálsz meg változtatni? Kezdj el egy hobbit és járj olyan helyekre, ahol hasonló érdeklődési körrel rendelkező ember vagy. Csak egy példa: szeretsz olvasni -> elmész könyvklubba -> elkezdesz barátkozni, esetleg még egy lányt is találsz. Még annyit, hogy egyedül is lehet nagyon sok mindent csinálni. Nekem vannak barátaim, mégis van amikor egyedül megyek el moziba (mivel végig beszélgetném az egész filmet), elmegyek egyedül sétálni vagy biciklizni vagy enni valamit, teljesen kikapcsol az egyedüllét.
2018. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aki hasonló helyzetben van az tudja, hogy nem könnyű változtatni.
2018. márc. 6. 19:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Járj edzeni és legyél kitartó. Ha megindulnak benned a hormonok és kigyúrod magad, fognak rád akadni csajok. Ha egy kicsit fejleszted a beszélőkédet, talán egy ilyen leányzó a barátnőd lesz. Ha megszeret téged, be fog mutatni a családjának és meg leszel hívva kajárákra, szülinapozni, stb. A lány biztos rá fog tudni venni, hogy menj vele ide meg oda. Lesznek barátaid is. Problem solved.
2018. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fiú/lány vagy? Merrefelé laksz?
2018. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*kajákra
2018. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok, szóval teljesen megértelek. Idén leszek 18 és az eddigi éveimet magányaosan, barátok és párkapcsolat nélkül töltöttem el. Sosem éreztem úgy, hogy valakivel igazán egy hullámhosszon lennék, aki megértene és elfogadna. De azért bízom benne, hogy egyszer majd lesz szerencsém.
2018. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Én szívesen megismerkednék veled, mert hasonlóan érzek.
2018. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tök mindegy hogy hol lakom, mert ahogy láthatod, jelenleg képtelen vagyok emberekkel találkozni.
2018. márc. 6. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!