Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz, ha 23 évesen még nem...

Gáz, ha 23 évesen még nem voltak barátaim, barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan, mintha nem is éltem volna...


Tényleg nem volt semmi barátom, ahogy barátnőm sem.

Sőt még olyan sem volt, hogy első csók... Nehéz ezt leírni.


Normális, átlagos családban nevelkedtem, de mindig is nagyon visszahúzódó, csendes voltam.


A másik ami bánt, hogy nem igazán voltak közös élményeim szinte senkivel sem. Próbálok visszaemlékezni, de nem volt olyan, hogy például elmentem volna a barátommal a moziba, mivel nem volt barátom. Egyedül meg sehova sem mentem, itthon tv-ztem vagy gépeztem, és ennyi volt a nap...


Szinte folyton ezen rágódok, és úgy érzem hogy egyre mélyebbre süllyedek, és innen már csak lefelé van... Nem tudok már emberi kapcsolatokat kialakítani.


2018. márc. 6. 18:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 - ilyen hozzáállással ne is számíts változásra.
2018. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha már sokat gépezel akkor miért nem kezdesz el egy játékot pl csgo gta pugb lol stb itt is lehet haverkodni sőőőt mivel rengeteg időd van rá valószínűleg csapatozni is fogsz.
2018. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A játékról jut eszembe, nekem két olyan ismerősöm is volt, akik úgy találtak párra, hogy valamilyen számítógépes játék játékosai számára lett szervezve egy találkozó, és ott ismerkedtek meg.
2018. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sablonszöveg, de ez olyan, mintha én magam írtam volna le...:/

Másnak teljesen természetes, hogy suliban vagy munkahelyen szóbaelegyedik valakivel, 5 perc múlva meg már országos komák, de nekem nem jön magától a szófosás, ami másnak órákon keresztül beszédtémát ad, nekem sokszor csak átfut az agyamon, és ettől többet nem érzem, hogy érne a dolog. Persze a csendes természetem miatt mindenütt úgy járok/kelek, mint egy szellem, és élem az életem a tömegmagányban...de úgy érzem, még ez is jobb, mint a bájvigyor és a felszínes kapcsolatok.

2018. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
# 12 Vagyok.Én is ugyanilyen vagyok mint te.Csak 1 évvel fiatalabb vagyok.Amúgy ha tvzel gépezel mit szoktál nézni ?Ha nem jut eszedbe semmi akkor keresd vissza minden nap a böngészési előzményeidet ez alapján csak be lehet lőni mi az érdeklődési köröd :D
2018. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!