Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám elnyomni ezt az...

Hogyan tudnám elnyomni ezt az igenyemet?

Figyelt kérdés
Hiányzik a szeretet, az ölelés, simogatás. Macskám van de nem csillapodik az igényem.

2018. márc. 8. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Hogy hívnak?

Hol laksz?

Hány éves vagy?

Nincs semmilyen közösséged? Miért?

Mi érdekel? mi a hobbyd?


Géza, Budapest

2018. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Regisztálj társkeresőre. Írj ki egy kérdést, csak írd mögé hogy L. Úgysem elég általában a lányoknak az ha 50 férfi ír rájuk. Manapság az már kevés a neten.
2018. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Milyen cicád van?
2018. márc. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 he84 ***** válasza:
Akkor sem megoldás, hogy valaki eltitkolja hogy lány, vagy hogy fiúnak hazudja magát. Elmondtam az utóbbi hozzászólásomban hogy miért.
2018. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elnyomni. Ettől vagy ember. Ne akard megtagadni önmagad. Az emberi létnek vannak előnyei, hátrányai, lehetőségei és szabályai. Meg persze korlátai is. Több módon is ki lehet trükközni, és akkor nem kell elnyomni
2018. jún. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezt nem elnyomni kell, hanem kiélni. Ha elnyomod, akkor az embert nyomod el magadban! Ne tedd. Ne legyél lelketlen bio-robot!


Nekem is hiányzik, pedig én "csak pasi" vagyok.


Ha valaki szívesen beszélne velem erről, vagy cselekedne is, az írjon bátran. Profin tudok simogatni ^_^

2019. jún. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!