Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te barátkoznál egy ilyen...

Te barátkoznál egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok.


Nincsenek barátaim, ezért gyakran vagyok szomorú, magányos.

Próbálkoztam sok embernél, de sose jött össze. Pedig úgy érzem, hogy én megtettem mindent. Volt mikor táncra jártam vkivel, volt mikor kocsival vittem mindenfelé vkit, volt mikor a házit megírtam vkinek, de végül mindig lekoptattak vagy észre sem vesznek az emberek.


Amit rólam tudni kell, hogy szeretek túrázni, fényképezni, sétálni, mozizni, társas játékozni.

Néha gyerekes a viselkedésem, de vannak komolyabb terveim is az életben, szeretnék vállalkozást indítani meg családot alapítani.


Nagyon tudok ragaszkodni emberekhez, hamar megszeretem azokat akik szimpatikusak nekem. Elég érzékeny srác vagyok.


Így van olyan ember aki barátkozna velem?


2018. márc. 11. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én igen.
2018. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy csendes életed van és te irányítasz.
2018. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Srácokkal nem szoktam barátkozni, lányokkal meg nem lehet, szóval lényegében már mindegy, kivel barátkozok. Sem így, sem úgy nincs senki az életemben a szüleimen kívül.
2018. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tényleg örülj hogy nyugodt életed van. Nem kell stresszelned.

Egyébként biztos vagyok benne hogy lesz barátod. Csak jó embert fogj ki, különben újra és újra pofára esel

2018. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"hogy szeretek túrázni, fényképezni, sétálni, mozizni, társas játékozni."


Ezek csupa olyan hobbik, amivel lehet barátkozni.... én is szoktam fotózni, túrázni, és mindig minden alkalommal kötődnek új isneretségek...

Tehát hajrá!

2018. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem azért nincsenek barátaid, mert nem jók a tulajdonságaid, egyszerűen csak rossz emberekbe futottál bele. De ne csüggedj, bármikor megtalálhatod azt, akivel jól érzed magad.


L/19

2018. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint elriaszt, ha valaki túlságosan pedalozok hogy barátok legyünk. Én az alapján kedvelem meg az embereket ha magunkat adják és nem az alapján hogy mennyire akarnak megfelelni.
2018. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, hogy nincsenek barátaid, de ha mégis így van, átérzem. Bár én még csak tizenöt vagyok és esetemben a külső adottságokkal van baj, csúnyácska vagyok sajnos :) Nincsenek igazán barátaim, noha azt mondják segítőkész és jó lelkű vagyok, csak akkor vesznek észre, ha kéne valami. De nem itt kéne kisírnom a lelkem, bocsi :') Lényeg a lényeg, lesznek olyan emberek, akik nem felszínesek... Én ebben bízom :)
2018. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En baratkoznek.

Valami miatt nem talaltak szimpatikusnak akiknel probalkoztal, vagy csak mas volt a szemelyiseguk mint neked, ezert nem akartak veled tovabb baratkozni


L

2018. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hasonló az érdeklődési köröm, én szívesen barátkoznék veled. 21f
2018. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!