Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

azt tudnotok kell rólam, hogy nem a szokásos kis tizenévesek közé tartozom akik kiírják ide, hogy jajj, öngyilkos akarok lenni.

Én felnőtt vagyok, épp ésszel és arra jutottam, hogy nekem ez lenne a legjobb.

Ne akarjatok lebeszélni, egyelőre nem teszem meg mégpedig azért mert nincs bátorságom hozzá!

nem merek kiugrani, nem merek ugrani a székről és pisztolyt se tudok szerezni ami a legjobb lenne.


Már sokadszorra jutok ide, szóval már kezd bebizonyosodni, hogy nekem csak ez az egy kiút van.

ugyanis én kb csak az elején tartok, de NEM SZERETNÉM VÉGIG ÉLNJI EZT AZ ÉLETET.

Főleg, hogy amit eddig tettem, hogy jobb legyen az csak annyi, hogy látom a jövőképet, hogy vagy továbbra is kísértésben élek vagy egy hajléktalan leszek.

Tényleg kilátástalan a sorsom, gyenge ember vagyok. Kérlek ezt ne firtassátok.


Valaki légyszíves...

Csak szeretnék elaludni és soha többé felkelni.


2018. márc. 11. 20:29
 1/2 rda85 ***** válasza:
100%

Akkor mire vársz?


Annyi, de annyi a lehetőség...


Jó lenne cserélni veled - én nagyon szeretnék élni, de biztosan nem fogok egy év múlva. Vicces, ugye?

2018. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A pillanatnyi állapot nem tükrözi a jövőt."

"Mögötted egy ajtó van, de előtted lehet akár több száz is."

"Nem egy 'feketepéter' van, csak a többiről nem tudsz."

Ha valóban meg akarsz halni, nem szólalsz meg róla. Mert, ha az emberek megtudják meg akarnak majd akadályozni. S, ha te vágyod a halált nem akarod, hogy megakadályozzanak.

Egyébként, ha most elfutsz újra kell játszanod. Elölről. Nem fogok neked arról papolni, hogy az élet milyen szép, mert akkor hazudnék, NAGYON. De képes vagy magad számára olyan gondolatokat képezni, amik javítják a helyzetet. A tetteidet is megválogathatod. Meghalni amúgy is unalmas, azt mindenki tud, élni már nem sokan. Nem óhajtalak lebeszélni, a te dolgod, de csak gondold át, biztosan megéri?

2018. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!