Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Neked mi a hobbid?

Neked mi a hobbid?

Figyelt kérdés
Amióta szakítottam a barátnőmmel, csak munka az életem, de szeretnék valamit ami lefoglal abban a kis szabadidőben amim van.

2018. márc. 11. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatnézés, olvasás, játékok.
2018. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Filmezek, sorozatokat nézek pl agymenők egy a fiatal sheldon, izomie.. Etc. Ha ehhez nincs hangulatom akkor rajzolok, festek, felfedezem a város eldugott részeit. Úszok, főzök
2018. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Úszok, futok, biciklizek, könyveket olvasok, nyelvet tanulok, utazgatok, csellózok, gitározok, beszélgetek, zenét hallgatok...elég sok hobbim van :'D
2018. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bámulok ki az ablakon és nézem a szomszéd macskáját, ahogy a varjakkal balhézik. Tihamérnak hívják tudja hányadikon lakok :D 22f
2018. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mádár0218 ***** válasza:
Pillangókés trükök tanulása, gépezés, anime nézés
2018. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Metionin ***** válasza:
100%
Én rajzolok meg festek.
2018. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Séta. Átlagban napi 10 km. Egyedülálló vagyok, a régi haverok szétszéledtek (nem szűntek meg a kapcsolatok azért hálistennek, csak megritkultak), szóval szabadidőmben sokszor ezzel foglalom el magam.
2018. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Amiket tinikoromban kikapcsolódásként csináltam: makettezés, fafaragás, cosplay, küzdősport, zenélés, biciklizés, videojátékok, rajzolás.

Jelenleg nekem is a legtöbb időmet a munka teszi ki. Illetve vettem egy régi autót. Most azt tanulgatom hogy pofozzam ki. Sajnos ebben teljesen amatőr vagyok, de el kell kezdeni valahol.

BKV-n utazás közben pedig szeretek sakkozni telefonon vagy olvasni valami könyvet.

Amiket még megpróbáltam, de sajnos nem igazán ment az az akrobatika, agyagszobor készítés és a táncolás.

2018. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kockulok. Ritkán bele kezdek 1-1 sorozatba vagy animébe, mégritkábban rajzolok. Szeretek kreatívkodni csak nincs hozzá energiám. Ha elkezdem órákig tudom csinálni de valahogy nem tudok csak úgy hozzá kezdeni pedig szeretem. Tàncolni is szeretek. Csak nem sok lehetőségem van rá.
2018. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Zsonglőrködni szoktam, zenét hallgatni, egyedül sétálni, és segíteni másokon.
2018. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!