Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 éves lettem, nem jártam...

20 éves lettem, nem jártam sehova mert féltem az emberektől, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap lettem 20 , és nem igazán vannak barátaim mert nem jártam sehova .

Nem is értem hogy miért voltam ilyen hülye , most változtam meg kb 2 éve , és szeretnék élni normálisan de mivel nem ismerek senkit, nem tudok senkivel sem menni valahova, mit tegyek?


Hol keressek barátokat, barátnőt?


Szerintetek túl késő vagy még időben vagyok ?


2018. márc. 15. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Isten éltessen! A legszebb, a legjobb "időben" vagy!

Neked írja Tóth Árpád


És úgy éreztem, - s úgy is volt talán -

Fölöttem a tejút azért ragyog,

Mert én nézem, és húszéves vagyok,

És hogy írás van az egek falán,


Nagy titkoké. És sokszor hajnalig

Tünődtem, hogy mi rejlik e jelekben?


[link]

2018. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Boldog szülinapot! Ha van hobbyd,akkor ott tudsz ismerkedni,könyvtár,színház,nyelviskola,túrázás,buszos kirándulás,utcán,vásárlás közben.. Nem késtél el az ismerkedéssel!
2018. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

attól függ, mi számít neked elfogadhatónak.

valószínűleg sokkal nehezebben fogsz embereket találni, mivel nem mindig kerülsz olyan közegbe, ahol nagyrészt hasonló emberek vannak (mint például korábban egy középiskola, ahol az osztálytársaid ugyanolyan korúak).


elmész dolgozni, és nem garantálható, hogy nem csupa 40-50 éves kollégáid lesznek, akikkel meg nem feltétlenül fog mindenben egyezni az életszemléleteitek.

persze ettől lehet, hogy szerencséd lesz, de nehéz dolgod lesz.

2018. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz könnyű, de ha most barátokra vágysz, és nem teszel érte, szerinted majd 80 évesen mit fogsz mondani? Most úgy látod hogy ez szinte lehetetlen, de újabb 10 év múlva visszagondolsz erre a 20 éves időszakodra, és azt fogod mondani, hogy jaj de hülye voltam, hát 20 évesen barátkozni gyerekjáték....


Hobbi, tanulás, társkereső, munkahely, és még 1001 hely van ahova elmehetsz, csak ne legyél lusta változtatni az életeden. Találd ki, hogy jövőhéten mit fogsz tenni annak érdekében hogy változtass ezen, és csináld meg amit kigondoltál. Mert ha hagyod hogy kifollyon az idő a markodból, akkor 80 évesen halálod napján csak annyira fogsz gondolni hogy mennyire elkúrtad az egészet.

2018. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sosincs késő elkezdeni nyitni mások felé és barátságokat kialakítani. Bár én még csak 18 leszek idén, nekem is épp ideje lenne végre megpróbálnom.
2018. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én tegnapelőtt lettem 20, és egyáltalán nem érzem azt, hogy bármiről is le vagyok maradva, pedig eddig csigaházban éltem.
2018. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nemvagy lekésve még semmiről:) csal szedd összemagad!:)
2018. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jóreggelt. Csak felébredtél. Ne aggódj az emberiség fele a hátralevő életét is burokban éli (pl én) és nem izgat. Jól érzem magam. Ha társaság kell, családozom, vagy van 1-2 barátnőm, illetve munkám révén kiélem, de jobb szeretek egyedül lenni, vagy max a párommal.
2018. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok segítséget, nagyon rendesek vagytok! :)


Szerintetek egyedül elmenni bulizni mennyire jó ötlet , hova menjek ha bementem a szórakozóhelyre ?

Hogyan kezdeményezzek párbeszédet, ha általában az ott lévő emberek a haverjaival mennek és nem hiszem hogy szívesen befogadnának egy idegent

2018. márc. 16. 11:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, én nem szeretem a nagy, zsúfolt helyeket, szóval ismerkedésre inkább egy kisebb presszót választanék. Aztán megkérdezném, hogy csatlakozhatok-e (ha van egy nagyobb társaság), ha jó fejek, biztos mondják, hogy igen.
2018. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!