Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rosszul viselem, hogy...

Nagyon rosszul viselem, hogy már legalább egy hónapja nem süt a nap. Zord az idő, csak az eső esik. Tisztára depressziós lettem. Ti is hasonlóan éreztek?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap... reggel felkelek, elhúzom a függönyt, és mindig csak a borult eget látom. Már hetek óta nem süt a nap, legalábbis itt a nyugati országrészen. A hangulatom nagyon rossz, nem is értem, hogy egyesek például hogy tudnak Londonban élni. Edzeni sincs kedvem kijárni, sőt ilyen időben nem is lehet.

Mit tegyek, hogy ez elmúljon? Hogy vészeljem így át a telet? Legszívesebben téli álmot aludnék.


2018. jan. 10. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedj D-vitamint. Nekem segített.
2018. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem kelek ki az ágyból de ha mégis, akkor nem húzom el a függönyt. Amúgy veszprém megyében élek, de egész eddig ajándék idő volt szerintem! most pár napja volt egy kicsit szelesebb, de jobb mint a méteres hó és mellé a szél :) Tél van..örülj inkább hogy ennyire "jó" az idő. De az embereknek semmi se jó. Ha meleg lenne akkor azért panaszkodnának.
2018. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezert szolizok. Fenyterapia. Ha nem viszed tulzasba es eu szabvany csovek vannak szoliban, akkor nem karos egyaltalan. Ezeknek mar nagyon alacsony a karos sugarzasa. Joval kisebb, mint a napnak. Heti ketszer par perc, es sokkal jobban erzed magad.
2018. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden egyes ki-ba-szott napomon azt érzem, hogy "sajnos ma is létezni kell...".
2018. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!