Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy nagyon...

Mit csináljak hogy nagyon depressziós lettem az új év miatt?

Figyelt kérdés
Rohamosan telnek az évek,nem reg volt 2010,de haladunk 2020 felé szépen. 22 éves vagyok, de annyira rohamosan múlnak az évek hogy kettöt pislogok es 60 leszek, és ez nagyon ijesztő.Az is furcsa hogy aki 2000 előtt született az Már javában felnőtt.Tegnap szilveszterkor Mar 8-kor lefeküdtem es sirtam.

2018. jan. 1. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szakorvost keress, mert ez nem normális ahogy leírtad. Kezelésre szorulsz. (Ha ilyen dolgokon így kiakadsz, a való életben a problémákat hogy tudod helyesen kezelni majd?!)
2018. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Juj, sírtál? Az szörnyű! Akkor tényleg szakemberhez kell fordulnod, ahogy az első írta! Sőt, szerintem be kellene mennetek az ügyeletre mielőbb, nagy a baj, tán még gyógyszer is kellhet! Kemény életed van, én nem is bírnám :D
2018. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Innod kellett volna.
2018. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

ne i s mond

en is igy vagyok vele

2o18 nehany het es betoltom a 26. eletevemet .. atyauristen..... belepek a 27be

kimondani is szornyu

2018. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok, és nem érzem magam öregnek, vannak céljaim, teszek a megvalósításukért. Előbb-utóbb úgyis mind távozunk, de addig legalább hasznosan akarom tölteni az időt és jól akarom érezni magam. Minek depresszióra pazarolni az éveinket? Ha egyedül nem tudsz változtatni, akkor menj szakemberhez.
2018. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett hogy élvezted volna az év utolsó napját inkább rinyáltál.
2018. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#2 te beszélsz, Fruzsi?
2018. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberi tulajdonság, hogy félünk az elmúlástól (a költőket is ez ihlette meg leggyakrabban), csak az vigasztal minket, csak az teszi elviselhetőbbé a létet, hogy nem tudjuk pontosan, mikor halunk meg. Szerintem azért rettegsz ennyire az idő múlásától, mert nincsenek kitűzött céljaid, ha így van, tényleg egyre gyorsabbnak érezheted az idő múlását. Persze, az idő akkor is marha gyorsan telik, ha van mit csinálni, van miért küzdeni, de akkor inkább a másodikat választom, sokkal jobb érzés így.
2018. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van itt egy pár bunkó hozzászólás. Lehetnénk megértőbbek. Igen vannak ilyen időszakok. De hidd el hogy el fog múlni ha lesznek céljaid, párod, gyerekeid stb. Nekem is most egy rosszabb, nehezebb időszakom van és én is szorongok az öregedés miatt pedig 37 vagyok:-). Próbáld lekötni magad és terveket szőni eg az ami az életnek értelmet ad 😊
2018. jan. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez teljesen normális, minden ember félhet az időtől, főleg hogy börtönben vagyunk benne.
2018. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!