Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tegyem? Mit csináljak?

Hogyan tegyem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Üdv. Itt akarom hagyni a világot. Hogy miért, azt nem részletezném, maradjunk annyiban, hogy an az a pont ahonnan nincs lejebb.

Viszont úgy akarom csinálni, hogy a környezetem tudomást se szerezzen róla, hogy mi is történt velem. Nem kívánom nekik, hogy végig éljék ezt a procedúrát. A nevelőszüleim szeretnek meg nem is. A párom csak a saját kis világában ottbonos, az én bajaim mitsem számítanak. Neki egy fontos. Étel ital legyen, néha lehessek boxzsák, ha éppen a barátjai felhúzták a kocsmában.

Mint kiderült a boxzsák múltam miatt meddő vagyok, így a későbbikekben sem lehet majd egy bjztos támaszom. Keresni új kapcsolatot? Ugyan ki mondja meg, hohy mi lesz abban a kapcsolatban? Nem kívánok új kapcsolatot.

Szóval mindenképp végrehajtom a dolgit, de úgy, hogy senki se találjon meg, csak simán eltünök.

Valahová külföldre mennék el, ott elégetném az okmányaimat, hogy ne azonisíthassanak.


Elegem van egysherűen az életből.

Nem vagyok illetve nem érzem magam gyávának sem. Aki átment volna azon amin én, hasonlóan érezne mint én.

Szóval hogyan vessek véget a pokolnak?


2018. márc. 16. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Kezdésként a " boxoló" párodat ott hagyhatnád és esetleg fel is jelenthetnéd.. Már az is sokat lendítene az életeden.
2018. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Akkor égesd el a fogaidat is te okostojás, ugyanis arról szoktak leggyakrabban azonosítani ha nem nyilvánvaló, ki az áldozat :)


Úgy vess véget a pokolnak, hogy szépen elhagyod a "párod", összeeszkábálsz magadnak egy normális életet és nem mosdatod magad helyette a híg fosban.

2018. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként hacsak nem vették ki a méhed, ne nagyon ringasd bele magad a meddőség gondolatába, mert két meddőnek nyilvánított ismerősöm is esett teherbe a közelmúltban.
2018. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is azt mondták, hogy meddő vagyok. Lesz babád, egy olyan párral, aki tisztel és szeret. Ha most eldobod magadtól az életet, soha nem fogod megtudni, hogy milyen szép lehetett volna. Kérj segítséget pszichológustól.
2018. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 Kivették...


Úgylátom nem kapok a kérdésemre választ...

Mindegyis ... megoldom

2018. márc. 16. 22:00
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
A halál nem megoldás, túl sok jóról mondasz le. Létezik örökbefogadás is. Olyan nincs, hogy nincs megoldás.
2018. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Érdekes vészkiáltás ez tőled...


Legalább már tudhatod, hogy csak magadra számíthatsz, mint az emberek kb 99%-a. Nehogy azt hidd, hogy másnak nincsenek bajai, amiket ugyanilyen szenvedéssel élnek meg, mint most te a te szitudat! Szedd már össze magad, mert ez így elég gáz! 🤔

2018. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

,,Aki átment volna azon amin én, hasonlóan érezne, mint én."


Eldobom az agyam az ilyen dumától. Szerencsére, nekünk, többieknek problémamentes, harmonikus és kiegyensúlyozott életünk van. Sehol a fájdalom, sehol a szenvedés, semmi rossz.

Mi nem éltünk at soha semmi olyat, ami miatt feladhatnánk, csak is egyedül te. Neked a legrosszabb, megértelek...


Hogy az okos kérdésedre is valaszoljak, elárulom neked, hogy azzal van a legnagyobb procedúra, amit te csinálni akarsz. Lehetséges, hogy eltűntként kezelnének évekig, talán soha nem tudnák lezárni a dolgot.


De az, hogy valaki gyakorin tesz fel olyan kérdéseket, hogy hogyan vessen véget az életének, az puszta önsajnálat.

És ha felfognád, hogy mindig lehet rosszabb, hogy millió ember megy át azon, amin te, hogy a boldogságért tenni kell, és nem belefulladni az önsajnálatba, ahogy te teszed, akkor még tudnál is valamit kezdeni az életeddel.

De ebből is csak azt fogod leszűrni, hogy miért osztom az észt én neked, nem tudom milyen az életed, fogalmam sincs, miért szenvedsz stb. Meg sem próbálod felfogni és változtatni magadon.

2018. márc. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem az a fórum, ahol ki lehet fejteni egy öngyilkosjelöltnek a mibenlétét... privátban
2018. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Ne tedd. Változtass.


Elhiszem, hogy sok rossz dolgon keresztülmentél, de mindig lehet változtatni, jobbá tenni a dolgokat. El se tudnád képzelni, hogy az elmúlt években és a most zajló időszakban milyen földi poklon megyek át, de eszem ágában sincs feladni. Sokszor annyira el vagyok keseredve, hogy már kérni se merek az égiektől, ha imádkozom, annyira csalódtam az emberekben, az életben, mindenben, de akkora bennem a küzdőszellem, hogy mindig talpra állok és nem adom fel. Jelen állás szerint erős 2 hetem van, hogy megoldást találjak és elkerüljem a hajléktalanságot. Baromi rossz érzés, hogy csalók áldozata vagy és ha nincs megoldás utcára kerülsz. Sajnos az élet nagyon kegyetlen és igazságtalan tud lenni, de mindig közdeni kell, akármekkora sz..ban is vagyunk.

2018. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!