Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te mivel űzöd el a halálvágyat...

Te mivel űzöd el a halálvágyat, mikor szokott előjönni, és miért?

Figyelt kérdés

Gyakran meg akarok halni, bár soha nem gondoltam öngyilkosságra, de annál többször vágyom rá. Többnyire olyankor, mikor valamit nem tudok elérni amire szükségem van, vagy elszomorít, hogy valamely családtagommal nem jövök ki jól és nagyot veszekszünk.

Pár hónapja tartó eset, hogy a húgommal nem vagyunk mindig jóban. Szeretem, és bármit odaadnék érte. Kutyát szerettem volna, és azzal fenyegetett mikor összevesztünk, hogy majd visszaviszi, ha elhozom. Az szomorít el, hogy ő is szeretné, de hogy Ásszal üssön, ezt mondta, és nagyon rossz volt. Mindig olyat tud mondani, amivel bánt. Rosszabb, mint régen az iskolai verekedések. Bár részemről nézve inkább verések voltak..

Esetemben magától múlott el mint mindig, hogy vágytam a kimúlásra.



2018. márc. 22. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, menj el egy pszichológushoz, mert ez messze nem olyan súlyú probléma, ami miatt itt kéne hagyni e földi világot.
2018. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Már majdnem válaszoltam komolyan, de látom csak egy kisgyerek szenved itt
2018. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Tehát amint hisztis vagy, és nem érsz el valamit, megoldás, belenyugvás helyett meg akarsz halni, mert az "könnyebb", mint kitartani, vagy elfogadni. Nőj még egy kicsit.
2018. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha legközelebb neked vagy másnak ilyen kérdés jut eszébe akkor a mentális betegségek kategóriába tessék írni a kérdést mert ilyen csúnya depis dolgai nem mindenkinek vannak. Köszi.
2018. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mentális egészség*
2018. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"a magyar emberek összetartanak.."
2018. márc. 22. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért lássuk be, ennél komolyabb problémák is vannak a világon... Persze megértem, hogy ilyen gondolataid vannak időnként. Nekem is szoktak lenni, de azzal szoktam magam kijózanítani belőlük, hogy tulajdonképpen nem lenne jobb, ha megölném magam. Egyszer úgyis meg kell halni mindenkinek, én majd akkor szeretnék, mikor itt az ideje. De saját magamtól nem fogom elvenni azt, amit kaptam, még akkor se, ha az élet sokszor nagyon nagyon nehéz, és úgy érzem, semmi értelme. De, van értelme. A tiédnek is. Ha valami negatív dolog ér, akkor nem csoda, hogy nagyon lehangolódsz, de attól még nem kell halálra vágyni, attól nem oldódnak meg a dolgok.
2018. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű válasz! Köszönöm ☺ ♥
2018. márc. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!