Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha ennyi idősen...

Normális ha ennyi idősen kezdenek előjönni az anyai ösztönök? 25/n

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy sokat nézegetek babás képeket, ha utcán látok vkit babakocsit tolni mindig megnézem és elmerengek milyen jó lenne ha én is tolhatnám. Párom lassan 27 éves lesz aki nagyon családcentrikus és 2 év múlva mondta h jó lenne ha már családja lehetne. December óta vagyunk együtt nekem ő a második kapcsolatom. Neki szeptemberben ért véget egy 7 éves kapcsolata. Szóval még nem vagyunk hosszú ideje együtt de mostanában ezeket tapasztaltam magamon.
2018. márc. 10. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Hogy ne lenne normális? Hozzám képest későn is jöttek, mi 20 éves koromban már próbálkoztunk. 😊
2018. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Hogyne lenne normális. Én már 20 évesen ugyan így éreztem mint te most.
2018. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem normális, hogy így érzel. Bár mivel nem hosszú még a kapcsolat én várnék még a helyedben.

Én 26 évesen éreztem ezt és végül most 27 évesen születik meg a babám. Szerintem jövő ilyenkor ha stabil a háttér és a kapcsolat is simán vállalhatjátok.

2018. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Normálisnak normális. De én várnék még a helyedben mert nagyon friss a kapcsolatotok. A gondok pár év után kezdődnek, érdemes lenne megvárni hogy tudtok-e hosszabb ideig működni együtt.
2018. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

25 éves felnőtt nő vagy. A világ annyiban változott, hogy most már elvárás a minél nagyobb iskolai végzettség, emiatt sokan tovább tanulnak, később találnak stabil párkapcsolatot, később kezdenek el dolgozni, ezáltal alapozni a családalapításra. De ettől még 25 évesen bőven elég érett és felelősségteljes valaki ahhoz, hogy babát vállaljon. Amúgy mi mindketten dolgoztunk a férjemmel, 23 voltam, mikor született a kisfiunk, aki már 7 éves. Köszönjük szépen, megvagyunk, anyagilag és érzelmileg is stabil a háttér.

Viszont tény, hogy mi már akkor évek óta együtt voltunk a férjemmel, tehát tudtam, hogy vele bevállalhatom, mert addigra kiderült, hogy közösek a célok, az elképzelések és stabil a kapcsolat is. 2 év múlva valószínűleg már nálatok is eldől, hogy mik a kilátások a jövőre nézve, addig még éljetek, gyűjtögessetek, aztán meg kezdjetek neki nyugodtan a családalapításnak. :)

2018. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!