Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A nőkkel kapcsolatban csak...

A nőkkel kapcsolatban csak akkor jó, ha a jót közlöm róluk? Vagy jót vagy semmit? De hogy lesz változás, ha nem beszélünk a problémáról, pedig jogos a felvetés?

Figyelt kérdés
Azt gondolom túlságosan válogatnak és a külsőségek alapján választanak. Kiemelt probléma, hogy sokszor ezt nem egyértelműen teszik és mire kiderül, addigra kihasználnak embereket anyagilag.
2018. márc. 24. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem, ez tabu téma. Ha az ember csak a nemek közötti különbségeket meri megfogalmazni, minden sértő szándék nélkül akkor is tiltva, törölve vagy lepontozva van.


Amúgy meg a válogatás nem hiszem hogy probléma lenne. Persze, annak az akit nem választanak. De ha tehetnéd te is válogatnál. Sőt, szerintem válogatsz is csak az kevésbé tűnik fel. Kereset-kínálat alapon megy a párkeresés is. Kihasználni meg azt lehet aki hagyja magát.

Beszélnünk inkább arról érné meg hogy a nők mit tartanak fontosnak egy férfiben, hogy lehet feljebb jutni a ranglétrán és hogy érd el hogy ne használjanak ki anyagilag. De amint az ember az álszent "legyél rendes, nyisd ki neki az ajtót, kezeld hercegnőként" haszontalan butaságok helyett belemenne a kellemetlen igazságokba a dominancia harcról, - amint tudnánk normális eredményre jutni - akkor jön a törlés/lepontozás/tiltás.

2018. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

DE a törlés, lepontozás, tiltás csak akkor jön, ha valakinek fáj az igazság és egyből az x y-nak sírja el a bánatát. Az a jó társadalom, ahol a gyengébbik nem hibáját nem rejtjük véka alá, hanem összetartunk és küzdünk ellene.

A kihasználást érdemben nem lehet irányítani , mert a 2 fél közül általában a férfi megszokásból nyújt, a homlokára pedig nincs kiírva hogy hálátlan disznó. Elhiszem hogy védeni akarod a nőket, csak éppen rosszul gondolkozol. Ha tisztességesen feltudsz vállalni egy vitát, amiben megtanulsz veszíteni, akkor neked sem lesz ennyire görcsös a dolog.

2018. márc. 24. 20:07
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint a nők homlokára nincs kiírva hogy hálátlanok.
2018. márc. 24. 20:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tabu téma. A válogatás pedig nyilván annak a férfinek nem gond, aki teli van pénzzel. Mert az elkényeztetett 10 férfi közül válogató nő úgyis a kényelembe megy, amit ő fog tudni megadni. De ez undorító és ebben sehol nem látszik a felelősségteljes nő, aki egyformán veszi ki a részét az élet dolgaiból.
2018. márc. 24. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Vevő vagyok a kritikára, addig amíg nem bántani, alázni akarnak. Ha igen azt a magam módján vissza adtam. Amikor valaki azt mondja, hogy ilyen vagy olyan s**r vagyok, mert minden nő az, a bennem lévő gonosz, sunyi módon elégtételt vesz. Volt olyan, hogy lehúzással.

Ezt teljesen őszintén bevallom neked most.

2018. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiányoztál már, bombanős idióta. Már vagy két hetenem láttam kérdést tőled és szinte már elfelejtettem, hogy mennyire meg tudod alázni magadat az értelmetlen hisztijeiddel. De eljött a mai nap, megint bevásároltál stefiből, leöntötted azt a lóhugyot a torkodon és az alkohol hatására ismét kitört belőled az elfojtott magány, megkeseredettség és gyűlölet
2018. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Válogatásra panaszkodni elég alja dolog. Nincs senkinek semmi köze ahhoz, hogy az idegen emberek mi alapján döntik el hogy kivel kötik össze az életüket. Tudom, hogy sz@r, hogy nem jössz be néhány lánynak, de az nem vezet sehová, hogy ki akarod hisztizni a vonzalmukat.

Hogy megfordítsam a dolgot: te is csak azoknak a lányoknak a felszínessége miatt szívod a fogad, akik bejönnek neked, nem a rondák miatt, igaz?


A megoldás erre a ""kihasználásra"" amire gondolom magad jelentkezel, mert azt hiszed, hogy ez a lányok lába közé fog vezetni (=nem önzetlen szívjóságból) az, hogy már a megismerkedésetek elején tisztázod, hogy nem akarsz tőlük mást, csak párkapcsolatot. Így az a félreértés is könnyen elkerülhető, hogy a lányok a barátjuknak hisznek, te meg közben írogatod a kérdéseket arról, hogy miért ilyen utolsó szemetek a lányok...

2018. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74% Hát ez hatalmas volt. :)
2018. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Szívesen.

2018. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

74%: Semmit nem ér. Nagy nulla oltás voltál. Kutya nem hisz neked.

7/9: Melyik világban élsz? Nem így működik ez.


Írok azért mert ennek értelme van. Esetleg megváltoznak a gonosz nők. De azok ezt javarészt nem látják. helyette jönnek a birkák és azok írnak. Ők teszik tönkre a fórumot. Az oltani is rosszul tudó birkák.

2018. márc. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!