Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmihen sincs kedvem. Mit...

Semmihen sincs kedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyedül érzem magam, nem igazán vannak barátaim, úgy érzem senkit nem érdeklek. A szüleim állandóan a bátyámmal vannak elfoglalva, szinte meg sem hallják, ha beszelek hozzájuk. Szinte mindig itthon ülök, amiben az a legrosszabb, hogy nem tudok magammal mit kezdeni. Semmi sem szórakoztat igazán. Régebben szerettem rajzolni, ma már valahogy nem kapcsol ki. Pár éve imádtam olvasni is, mostanában azonban nem igazan köt le semmilyen könyv. Ugyanigy vagyok a filmekkel is. Igazaból allandóan faradt vagyok, nincs kedvem semmit sem csinálni. Nehány ismerősöm javaslatára több fajta sportot is kipróbaltam, de egyiket sem élveztem, inkább szenvedésnek éltem meg. Mostanában az önbizalmam is eltűnt, ha tarsasagban vagyok is inkább csak csöndben ülök. A legrosszabb az egeszben, hogy tudom, az egészről én tehetek, változtatnom kellene rajta, barátokat gyűjteni, de nem megy. Motivációm sem sok van. Egyszerűen nincs előttem semmilyen cél. Az egeszen csak ront, hogy az a kevés barátom aki van, mind szebb nalam, ráadásul mindenki párkapcsolatban él. Én meg ugy érzem, magányosan fogom leélni az életemet. Mostanában rengetegek sírok a szobámban, es ha néha találok valamilyen motivációt, egy hét múlva érdektelen leszek vele szemben.


15/L



2017. jún. 28. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a videójátékokat.

Engem teljesen kikapcsol.

2017. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess valakivel
2017. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is pár hónapja ilyen helyzetben voltam, bár kicsit idősebb vagyok. Nekem segitett h csatlakoztam egy olyan csoporthoz, ami kirángatott ebből. Keress egy olyan tevékenységet ami kikapcsol, nekem ez a színház volt. Vagy kezdj nyelvet tanulni, később még jól jöhet. :) a barátaiddal járj el gyakrabban, barátkozz bátran.

19/L

2017. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj bármi mást, vagy annak az ellenkezőjét!
2017. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!