Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen magamba fordultam....

Teljesen magamba fordultam. Hogy törjek ki ebből?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem tanulok, és nem is dolgozom. Keresek folyamatosan munkát, de alig van valami. Barátaim már nincsenek. Napjaim nagy részét a szobámban töltöm, de már nagyon unom a folyamatos gépezést. Egy kisvárosban élek, és nem tudom mit kezdhetnék magammal. 25 éves férfi vagyok.
2018. márc. 24. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mas varosban is keresel munkat a kornyeken? Vagy akar tanulhatnal is, ha azert nem talalsz allast mert nincs megfelelo vegzettseged.

Keress uj baratokat, tudom eloben nem egyszeru, ezert erdemes interneten is megprobalni, en is a neten ismertem meg kb az osszes baratomat

2018. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gagyi munka is jobb a semminél. El kell vállalni azt is, amit nem tervezel hosszú távra, és közben keresni. Valami képzésben is részt lehet venni, addig is emberek között vagy. És önkénteskedni is lehet.
2018. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a végzettséged?


Tökmindegy mit, de el kell menni dolgozni. Nem is a pénzért, hanem hogy adjon ritmust az életednek, hozzászoktasson egy rendszerhez!


Abból ki lehet indulni már, jelentkezhetsz képzésre, és azzal már vállalhatsz jobb munkát 🙂


Milyen személyiségtípusba tartozol?

16personalitiest töltsd ki, ha nem tudod,

de vérmérsékleti típusod is elég, ha tudod.


Hol laksz, ahol nem lehet munkát találni?

2018. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!