Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nem lehetnek...

Mit tegyek ha nem lehetnek barátaim? :/

Figyelt kérdés

23 èves fiú vagyok ès nincsen senkim se. Nincs családom, se barátaim, se bnőm. Soha nem is volt. 8 ève próbálok kapcsolatokat kialakítani, de nem jöt össze. Most meg olyan helyzet alakult ki ami miatt soha nem lehetnek már barátaim. Azt nem akarom rèszletezni, mièrt.


Fiatalabb koromban kètszer bántalmaztak szexuálisan. Soha nem tudtam ezen se túl lèpni.


Állandóan fáradt, szomorú ès magányos vagyok. Sokszor rám jön a sírhatnèk. Meg elgondolkoztam.. mi èrtelme az èletnek? Az öngyilkosságot fontolgatom :(


2018. márc. 27. 09:51
 1/7 anonim válasza:
Az nem létezik, hogy valaki tök egyedül legyen a világban.... Családod hol van? Egyedül laksz valahol a világ végén (vagy a holdon?) Munkád csak van, ott nem tudsz kialakítani barátságot? Az élet szép, csak meg kell találnod - neked...
2018. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem baj, hogy nincsenek barátaid, nekem sincsenek, de szakemberhez kellene fordulnod!
2018. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Drazicc ***** válasza:
Ha nem részletezed az okokat, mi akik segíteni szeretnénk nem tudunk honnan kiindulni.
2018. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha, se iskolában, se munkában egyetlen egy emberrel sem sikerült jóban lenni?

Azért ez elég fura.

Azt megkértem, hogy a bántalmazáson nem tudtál túllépni. Szerintem is szakember segítsége kéne. Lehet, hogy ez az akadálya a kapcsolatok kialakításának?

És milyen helyzetben nem lehet soha barátod????? Gondolom, nem zártak be egyedül, örökre egy szobába.

2018. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld érezbi az ogazi énünket. Ha megérzed az egységet, amit ti istennek neveztek általában, minden tökéletes lesz. Példa kedvéért, nem egyedül, hanwm mündünkkel leszel. :)

Szeretlek.

2018. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen leszek a barátod :)

23/N

2018. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
nem is lesz. az ilyenek mint te nem valók az ideális civilizációba. 23 évesen már szinte öregedő félben vagy és még mindig azzal a problémával küzdesz mint az 5-6 éves gyerekek.
2018. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!