Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan elvált...

Vannak itt olyan elvált feleségek, magányos hölgyek, akik épp egy hatalmas franciaágyon gondolkodnak azon, hogy hogyan alakulhatott így az életük?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorúak vagytok? Hogy vezetett ez idáig? Korotok/magasság?

2018. márc. 27. 22:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Írjatok bátran, szívesen meghallgatom. Elképzelni nem tudom milyen érzés lehet.
2018. márc. 27. 22:58
 2/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nő vagyok!
2018. márc. 27. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A kor és magasság hogy jön ide? Statisztikailag érdekel, hogy inkább a magas/alacsony nők élete szokott félresiklani?


Nevetséges a kérdés.

2018. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A magasság az tényleg nemm kell oda. Bocsi. Arra viszont kiváncsi vagyok, ki mennyi idős.
2018. márc. 27. 23:44
 5/10 anonim ***** válasza:

hatalmas franciagynak nem mondanam, 140*200cm de gondolom ez lenyegtelen a kerdes szempontjabol ..


26 eves vagyok


hazas sosem voltam, sot parkapcsolatom se volt soha

az okat tudom

nem jartam egyetemre/foiskolara es munkahelyre sem (itthonrol dolgozom) tehat ergo nem elek kozossegben


szerintem a parkapcsolatban elok 90% a fenti helyekrol ismerkedett..

neten probalkoztam de ott 3 csoport van :

1. szexet akar csak utana feled se nez

2. nagyon ronda

3. megrogzott agglegeny, egoista, narcisztikus stb.

2018. márc. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia.Te mit dolgozol ottholrol? iro vagy?
2018. márc. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg férfi vagy. Ha valaki olyan naív, hogy leírja ide az élettörténetét, meg a korát és magasságát (a derékbőség miért nem érdekel?), és úgy kalkulálsz, hogy bejönne neked, akkor jönnek a privik, amikben felajánlod, hogy esetleg betársulnál a franciaágyba és megvigasztalnád magányos perceiben-óráiban.


Egyetlen nő sem tenne fel ilyen kérdést ilyen formában, őszintén szólva a nőket max. akkor érdeklik ilyen szinten más nők szomorú történetei, amikor ők is benne vannak alaposan ugyanabban a helyzetben.


Aki el sem tudja képzelni, milyen érzés lehet elváltnak lenni, azt nem is érdekli. Akinek van egy csöpp esze, azt nem vered át a kamu sze*xpartner-kereső kérdéseddel.

2018. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
8-as, pedig én egy törékeny nő vagyok. Na jó, neken erre nincs időm, megyek vasalni.
2018. márc. 31. 14:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért nem mész inkább anyádba így húsvét tájékán törékeny nő mi? Férges, max. Ilyenekre van időd lol ...?? Egyedül vagyok meghalt a párom pár hónapja jaaaa a franciaágyam hatalmas 160 széles és 200 hosszú. Kielégítő a válasz?

Mennyé' vasalni legalább megb.... valami.:D

2018. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es, én már megőrülök, máshol azt ecseteli egy pasi hogy napokig nem fürdik..bammeg itt az ünnep a sok igénytelen egyedülálló ide jön mert akkor inkább megyek...

Persze, heverek a franciaágyon mert jújjjj nincs pasim és összeér az ég a földdel mi..... vannak barátaim, gyerekem, családom. K...vára nincs időm heverni még esténként is de jobb is mert aki elveszti a párját /42 évesen/ az nem tudja feldolgozni. Pontozz le gyökér, nyugodtan.

Bammeg itt a húsvét és ilyen idótának sem nevezhető kérdések tömkelege ...

2018. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!