Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért bukkan fel a szakítás...

Miért bukkan fel a szakítás után 7 hónappal a volt barátom miközben barátnője van?

Figyelt kérdés
Exem 2017 augusztusban szakitott velem, en ezt a dolgot nagyon rosszul viseltem mert ő volt a mindenem, sokat ittam, inkabb bulizni jártam csak ne kelljen otthon maradnom a gondolataimmal. Mindenhol letiltott engem (facebook, insta, snapchat) így 2018 januarban mar kezdtem jobban erezni magam, ha suliban osszefutottam vele a folyoson teljesen ignoraltam ot es ra se neztem, erre marcius 15-én (2 hete) felbukkant a hazunk elott kocsival es kihivott hogy beszeljuk meg a dolgot es bekuljunk ki.Kozben neki mar 2017 decemberetol baratnoje van (aki nem mellesleg a volt legjobb baratnom, es a mostani osztalytarsam, kis ringyo) lenyeg minek akar velem jópofizni, amikor en vilagosan megmondtam neki a szakitaskor hogy ebbol soha nem lesz baratsag, spanoskodas...? 7 hónap után megjelenik az életemben és megint kezdi tonkre tenni a lelkiallapotom.

2018. márc. 31. 09:21
 1/6 A kérdező kommentje:
17/L
2018. márc. 31. 09:23
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem hogy marcius kozepen amiota kibekultunk, jarkal a házamhoz, dudálgat néha, ki is hívott dumálgatni azóta...de közben neki ott van a barátnője és nem értem miért hozzám jarkal 17/L
2018. márc. 31. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobb volt veled, mint a barátnőddel, és megbánta.


De az is lehet, hogy a barátnődet bántja, hogy két ember kapcsolata ilyen rossz, akiket ő szeret. Megkérte a barátodat, hogy próbálja meg rendezni a viszonyát veled.


Tartok tőle, hogy nem fog tetszeni, amit mondok, de nem kéne leszólnod a barátnőd amiatt, hogy olyan fiúval jár, aki korábban veled volt. Ez teljesen tiszta történet, veled szakított, és hónapokkal később jöttek össze.


Ugyanakkor az is érthető, hogy amíg te nem tudod magadban teljes mértékben rendezni ezt a dolgot, addig nem szeretnél sokat találkozni a volt barátoddal. Szerintem helyesen tennéd, ha megkérnéd, hogy a lelki egészséged érdekében legyen szíves elkerülni téged. Lehet, hogy 5-10 év múlva már tudtok majd lelki szenvedés nélkül együtt lenni, de ha benned ez az ügy csak lassan rendeződik el, akkor addig inkább nem kéne bolygatni.

2018. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég nehezen rendeződnek bennem a dolgok, 1 és fél évig voltunk együtt, és őt tényleg tiszta szivemből szerettem. Ezalatt a fél év alatt volt pár srác aki szeretett volna engem megismerni, én is nyitottam feléjük, de egyik iránt se tudtam érezni többet, nem megy. A vol barátnőm meg azért szólom le, mert ő volt az aki vigasztalt a szakításkor, erre szakitasunk után 1 héttel azt láttam hogy együtt vannak kint este...na azért akkor szóltam is neki hogy "komolyan 1 hete szakítottunk, te meg már a volt barátommal járkálsz ki?" Annyi volt a válasza hogy nem az én dolgom. És a hátam mögött olyanokat mondott amikor összejöttek, hogy én ezt megérdemeltem. És nem jött oda hozzám megbeszélni se a dolgot, osztályban is büszkén és hangosan mondja ki a volt barátom nevét, mintha mégjobban bántani akarna..és én 3 hónapja egy rossz szót se szóltam hozzá. De köszönöm a kifejtett választ és a tanácsot, lehet tényleg szólok neki, hogy ne emlegessük fel a múltat, és inkább ne keressen engem.
2018. márc. 31. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia azért bukkan fel mert a jelenlegi kapcsolatában nem elégedett vagy boldogtalan a kapcsolat egy vagy több szeletével. Ami nálad meg volt másnál nincs ráunt csak gyáva lépni és kimondani hogy egy lúzer vagyok. Mivel te vagx az exe benned a biztonságot látja ami szintén lúzerség. Ha ügyes lány vagx akkor nem engedsz neki mert elmúlt ami meghalt nem fog feléledni ne engedd hogy befolyásoljon
2018. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, próbálom a tanácsok egy részét megtartani! :)
2018. ápr. 17. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!