Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyan nok, akiknek...

Vannak itt olyan nok, akiknek nem volt kapcsolatuk es szerintuk azert mert rondak?

Figyelt kérdés
sztorikat meseljetek errol...mert en nem hiszem,hogy letezik ilyen no!
2018. ápr. 2. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam rondának, de a szépség sem bánt annyira. Lehet, hogy ez közrejátszik a dologban, de kisebb mértékben mint például a félénkségem.
2018. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25 vagyok, nem volt még kapcoslatom, nem hiszem hogy azért mert rona vagyok. hanem mert rgen ronda voltam, és nincs ezért önbizalmam
2018. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
# 1 mindig is volt felenkseg benned?
2018. ápr. 2. 15:24
 4/15 anonim ***** válasza:
#2 itt más gondok is vannak.:)
2018. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindig is félős voltam gyerekként is, de ez erősödött az iskolai bántalmazások miatt. Nem nőttem ki belőle még.
2018. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyetlen rövid kapcsolatom volt, azt is csak annak köszönhetem, hogy a volt kedvesemnek köztudottan rettenetes az ízlése a nők terén. Tekintve, hogy harminc év alatt vele együtt mindössze ketten mutattak irántam komolyabb érdeklődést, elhiheted, hogy nem csupán én látom magamat rondának.
2018. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"#2 itt más gondok is vannak.:)"


Kifejted?

2018. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja, hogy elírtam? hát igen.
2018. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem pont a rondaság miatt.Közrejátszthat az önbizalomhiány,meg hogy folyamatosan nem jönnek össze az életben a dolgok.
2018. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem a személyiségem miatt nem jött össze.

Fiús személyiségem van ezért én sosem leszek több egy "haver"-nál egy férfi szemében. :/

2018. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!