Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Főleg magányban élő 25-35...

Főleg magányban élő 25-35 közöttiek. Hogy kerültetek ilyen állapotba? Hogy látjátok előnyét-hátrányát? Mit tesztek ellene? Mennyi sikerrel?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok sehova az internetes ismerkedésből meg rohadtul elegem van, sőt mindenféle ismerkedéstől herótom van már. Legfőbb hátránya, hogy a rokonok/ismerősök folyamatosan zaklatnak, hogy hogyhogy még mindig nincs senkim. Merthogy eddig se volt.
2018. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött össze semmi, nem is vagyok az az ismerkedős típus, most meg már ott tartok, hogy ha lenne is valaki azt is passzolnám mert megszoktam a magányt
2018. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kedvem kapcsolatban maradni az emberekkel. Mindenki ugyanarról beszél. Egyedül szeretek lenni.
2018. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1, Nem járok sehova, a stílusom nem igazán jön be senkinek sem; 2, Előnye: Senki nem szól rám, hogy "mit-hol-miért-már"; Hátránya: szétforgácsolhatja az illető az életét, ha nem figyel; 3, Gyk-zok, hátha valakinek szimpi lesz az egyik válaszom:); 4, Kevés sikerrel.
2018. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán találkozom olyan emberrel, akivel összeillek. Egyszerűen nem jön vissza az az energia, amennyit az ismerkedésbe fektetnék, inkább feladtam, nem erőltetem. Van egy távkapcsolatom, ez most többé-kevésbé kielégítő.


Aztán ha valakivel egy hullámhosszon vagyok, azt észre fogom venni kb két szóból, és barátok leszünk.


Többieknél még bájcseverészésre sem pazarlok magamból semmit, nincs értelme. Csak lehúzna.

2018. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!