Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosak ti választottátok...

Magányosak ti választottátok a magányt vagy a magány titeket? Milyen anyagi helyzetben vagytok?

Figyelt kérdés

Én pl onszantambol nem megyek tarsasagokba irrital a sok idiota,hangos locsi-fecsi.

En csak okos,sikeres emberekkel szeretek lenni.

Bar neha hianyzik a tarsasag amikor elmegyek egybe hamar kedvemet vesztem és elvonulok.

Csupa ostoba dologrol beszel mi denki es joforman csak 4-5 tema van maximum en szereteagazooan szeretek beszelni mindenrol (tobbet tudok mint mas)valahogy nem sok emberrel paszol az erdeklodesi korunk.

En sikeresnek tartom magam es nagy szeretem magam soha nemlennek ongyilkos csak olyan ostobak az emberek.

Ti milyenek vagytok?Titeket nem szeretnek es nem foglalkozik veletek senki bagy ti nem foglalkoztok senkivel?Én az utobbi.

Milyen az anyagi helyzetetek?

Milyen a párkapcsolati és baráti helyzetetek?

Milyen az egészségetek?


2018. ápr. 4. 13:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Tehát bánt vagy inkabb otulsz a maganynak?
2018. ápr. 4. 13:53
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

nem fogsz örülni de is-is :)


25 évemből ~19-ig ő választott engem, onnantól kb 1.5 évente változik a felállás


azt mondanám, hogy 35%-ban ő engem, 60%-ban én őt és 5% közös megegyezés..


a baráti köröm színes, vegyes, kiterjedt, minőségi..nincs egy legjobb..van kb 5 nagyon közeli de ~300-ra számíthatok bármiben..ez nyilván öröm


az egészség -mint olyan- nálam talán nem is létezik..viszont fura mód nem generált sem külső sem mentalitásbeli tüneteket..ergo nem mondja meg senki sőt sokan nem is hiszik el


az anyagi helyzetem volt már egész jó is..

egy tisztességes szint alá sosem adtam, jelenleg felívelő pályán vagyok és ez jobb érzés mint a csúcson


a magány megélt pillanatai már inkább örömet okoznak..az örök magány sem riaszt de arra nem szívesen tekintek realitásként


a külsőm egy lehelletnyi kondival meg napi 25 perc hajbizergálással nagyon okés lehetne..így csak olyan amilyen


ja és a családommal is jó a viszonyom


kb

2018. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

👍🏿Király!

Köszi a választ,ritkán kapok ilyet.

2018. ápr. 4. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen parádés írásképpel gondolod magad többnek mindenkinél? Jó társaságokban foroghatsz...
2018. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Naja...
2018. ápr. 4. 14:49
 6/10 Mádár0218 ***** válasza:
53%

Családom szeret foglalkozik velem, de én velük nem igazán.


Munkámon kívül lusta vagyok nagyon nagyon, makacs, flegma szoktam lenni, szarkasztikus, és őszintén kimondom amit gondolok, ezekkel önakaratlanul megszoktam bántani másokat, de mivel nincs empátiám és nem érzek bűntudatot nem zavar.


Anyagi helyzetemet én jónak mondanám, szüleimmel élek még, mivel ráérek még elköltözni gyűjtőgetek, + nem egy lakótelepi ház.


Barátaim vannak, nálunk szoktunk össze gyűlni inni és pókerezni, de van egy másik baráti csoportom is akikkel házibuli


Párkapcsolatom még nem volt, csak alkalmi, szeretnék egyet de nekem is vannak elvárásaim egy olyan van bennük amit nélkül nem tudok elképzelni egy kapcsolatot mert tudom ha a másik személyt nem érdekli rossz lesz neki


Egészségem nem rossz, edzeni kell mennem amit akarok is és jó lesz

2018. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább úgy adta magát. Sok dologban hasonlóan érzek. Az emberek többsége hülye, érzéketlen, önző és untat. Többre értekelek náluk egy jó könyvet. De jobban örülnék ha az emberek nem ilyenek lennének és lenne társaságom. Az anyagi helyzetem jó. Bár ez relatív. Nincs autóm meg drága ruháim stb. De elégedett vagyok azzal amim van. Pátkapcsolat 3.éve nincs. Az egészsegi állapotom 1,5 éve pocsék. Nyilván a két dolog összefügg. Egyébként kifejezetten szeretek egyedül lenni, magányos viszont nem szeretek lenni. Valahogy így.
2018. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Is-is


Egyrész a személyiségemet nem én választottam. Nem tehetek róla, hogy nincs nagy szükségem társaságra, nem tehetek róla, hogy nincs bennem vágy fejleszteni a szociális készségeimet.


Másrészt meg ettől függetlenül még ember vagyok, társas lény, így hát néha-néja nekem is szükségem van a társaságra. De ennek általában már nem megyek utána. Nem sok értelme van belekezdeno, mert a vége úgyis az, hogy teljesen kimerít. Szükségleteink kielégítése általában feltölt energiával-boldogsággal. Nálam ezek a társas dolgok viszont nem működnek így. Nincs értelme nekem.


Persze nem is mondanám, hogy magányt érzek. Egyedül vagyok, de elfoglalom magam, jól vagyok, boldog.

2018. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és engem választott a párkapcsolati magány egész életemben.
2018. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Errol szivesen beszelgetnek :) irok
2018. ápr. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!