Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki nem bírja rajtam kívül a...

Ki nem bírja rajtam kívül a kortársait?

Figyelt kérdés
Az osztályban én vagyok a különc, néha tudok 1-2vel beszélgetni, de ennyi. Egyszerűen idegesítőek, az aktuális hülyesègek érdeklik őket (pl.: melyik sztár biszex), viselkedni nem tudnak, borzalmasan álszentek, stb. Kb. 2-3 olyan ember van akivel nincs bajom. De az iskolatársaim is ilyenek. Egy csajt tudok AZ EGÉSZ évfolyamomból aki szintén ilyen különc. Na meg eleve nehezebben barátkozok, szal ez még inkább nehezíti a helyzetem. Vannak még ilyenek rajtam kívül? Jó lenne kicsit egy olyannal beszélgetni, esetleg barátkozni aki hasonlóan látja a helyzetet. 14/l
2018. ápr. 13. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Majd elmúlik.
2018. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az emberi hülyeség?
2018. ápr. 13. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Én nem tudom hova tenni magam a témával kapcsolatban, valamikor a falra mászom az emberektől ha 5 méteres körzetemben vannak, iszonyatosan lecsökken mellettük a biztonságérzetem (előjön az önbizalomhiány meg egyebek), de van amikor tök szívesen ismerném meg mindegyikőjüket, mert lehet jó tapasztalataim lennének velük. Én is különc voltam mindig, de nálam nem jelentett problémát a dolog, ha akartam akkor tudtam beszélgetni a többi emberrel, ha nem, akkor csak bedugtam a fülhallgatót és éltem a kis világomban. :D

18/F

2018. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek . Nekem is elegem van belölük!
2018. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy vannak hasonló mentalitásúak :)
2018. ápr. 13. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is elegem van belőlük. Teljesen más a gondolkodásunk. Már nagyon várom hogy elballagjak:) 14/L
2018. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szintén... ha csak 1 normális lenne, nem panaszkodnék :(

15/L

2018. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is, utálom őket, ezért lógok idősebbekkel.
2018. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: Az azért meg van, hogy az idősebbek is a kortársaid? Vagy netán holtakkal beszélsz? :D
2018. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#Na igen, ők érettebbek. Mondjuk van künbség 17-18 évesek és negyvenesek közt :D
2018. ápr. 25. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!