Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek magammal, ha...

Mihez kezdjek magammal, ha egy introvertált barom vagyok, nincsenek barátaim, nem járok sehova és így soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Idén befejezem a sulit.Munkahelyen meg már mégkevesebb esély lesz rá,hogy összeismerkedjek bárkivel is.

2018. ápr. 13. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Dagonyázz az önsajnálatban továbbra is.
2018. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi kapcsolatom sem másokkal,mégos hogy tudnék kapcsolatokat létrehozni?
2018. ápr. 13. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
írj pls. en is ilyen csicska vagyok.
2018. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez most lehet nem a legkézenfekvőbb, de én nem egyszer így ismerkedtem meg emberekkel. Tehát szombat este irány a városnak az a kocsmája, szórakozóhelye ahol te korodbeli társaság szokott lenni, kell egy kis pia beléd és menj oda valakihez, vagy várd, hogy ők menjenek hozzád. Persze nem azt mondom, hogy hulla részeg legyél, azért valamilyen szinten legyél magadnál, de az én baráti társaságom nem egyszer szedett már össze ilyen embert és volt akivel azóta tartó nagyon jó kapcsolatban vagyunk, teljesen megnyílt a srác a magába vetett önbizalma is visszatért. Mindezek mellet legyél mindig nyitott, keresd mások társaságát! Hajrá! ;)
2018. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia

Írj neekm énis ilyen vagyok

Örülnék ha tudnék valakivel beszélgetni

2018. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, írhattok nekem is :/
2018. máj. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is ilyan vagyok, megalapítjuk az anonim csicskagyász klubbot?

na szóval, kipoénkodtam magam. viccen kívül én is ilyen vagyok bizonyos szinten, ritkán járok szórakozóhelyekre, 24 éves vagyok, nincs barátnőm, aztán mégis jól vagyok, 3 vállalkozást vezetek, nem függök senkitől, ha épp dgnék egy jót, keresek egy o l y a n lányt, ha bulizni akarok, csinálok itthon egy házibulit. Kevés barátom van, akit tényleg barátomnak tartok, talán egy kezemen meg tudom számolni őket, viszont rájuk bármikor, bármiben számíthatok. Például ha most így péntek éjjel fél tizenkettőkor felhívnám valamelyiket, hogy "gyere át gyorsan, nagy bajban vagyok" és letenném a telefont, tíz percen belül itt lenne, vagy felhívnám a másikat, hogy "gáz van, sürgősen kell 500eur", csak annyit kérdezne, hogy "mi is a számlaszámod?" és perceken belül rajta lenne a számlámon, és természetesen ők is ugyanígy számíthatnak rám. Azt is el tudom képzelni, hogy körülötted is vannak, vagy legalábbis lennének ilyen emberek, ha nyitottabb lennél. Nem tudom milyen idős lehetsz, milyen sulit fejeztél most, de sztem messze vagy még attól a kortól, hogy lemondj az életről. Lehet, hogy pont a munkahely lesz az a változás, ami segít belendülni. Nem tudom miért úgy állsz hozzá, hogy ott úgyse ismerkedsz össze bárkivel is, csak egyszerűen nyitottabbnak kellene lenned, új emberek, új lehetőségek. És halál komolyan, a változás sokszor csodára képes, tini koromban én is ilyen csicskagyász voltam, ugyanígy siránkoztam, mint te és a válaszolók nagy része, pedig így visszanézve sokan megirigyelnék azt a tini életet, amit megéltem, csak túl hűje voltam hozzá, vagy inkább nem jártam eléggé nyitott szemmel ahhoz, hogy lássam, mennyire fszán csináltam a dolgokat. Aztán nekem is volt egy komoly változás az életemben ami után totál máshogy állok az élethez, persze nyilván a hátam mögött lévő 24 életév is közrejátszik, de a lényeg, hogy így felnőtt fejjel már végleg rájöttem, hogy nem is kell 6000 haver, elég néhány jó barát, aki tényleg ott van, amikor ott kell lennie. Lehet, hogy neked pont ez a munkahely ad lehetőséget arra, hogy barátokat találj, szóval fel a fejjel és légy nyitott. Esetleg ha a kérdés kiírása óta történt valami, kíváncsi lennék, hogy sikerült-e valamit előre haladni, remélem sikerül kimásznod ebből a "gödörből" :)

2018. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem voltak jó barátain,az összes csak szivatott és kihasznált.Eddig minden ember belémrúgott.Soha nem lesznek barátaim,mert az emberek úgy viszonyulnak hozzám,hogy alapból utálnak
2018. júl. 21. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!