Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertált emberek hol...

Introvertált emberek hol ismerkednek? Csak pörgős extrovertált emberek vannak körülöttem

Figyelt kérdés
Leginkább barátot/barátokat keresnék. Most is vannak, csak sok a súrlódás közöttünk az erős kontraszt miatt. Nem tudom hol lehetne hasonló embereket megismerni. Ti tudtok ajánlani valami helyet vagy tudtok adni valami ötletet? (15/L)

2017. jún. 30. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez msot olyan dolog, hogy akkor miért is akarsz ismerkedni?:)
2017. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
honnan tudod, hogy az összes pörgős ember körülötted extrovertált?
2017. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Ez msot olyan dolog, hogy akkor miért is akarsz ismerkedni?:)"

válaszom: Az introvertált emberek is emberek és ők is ígénylik az emberi kapcsolatokat. Ha nem vagy tisztában a szó jelentésével, hogy "ők milyen" emberek, akkor ne írj ezzel kapcsolatban :D

2017. júl. 1. 00:06
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Megnyugtatlak, én is az vagyok, de pont emiatt részemről ha lehet kerülöm a személyes kapcsolatokat.
2017. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az introvertált (IN) és az extrovertált (EX) kirándulni mennek.


Útjuk során egy kastély közelébe érnek.


-De klassz hely mondja az EX, menjünk be és nézzünk szét.


- De hát nem tudjuk, hogy mi vár ott ránk, válaszolja az IN


Ám végül is az EX rábeszéli a barátját és bemennek a kastélyba.


Alig pár emberrel találkoznak, s a körbenézésük során eljutnak a könyvtárszobához, ami hatalmas, s körbe egy galéria is található, szintén tele könyvekkel...


Picit nézelődnek, majd az EX ezt mondja: - nincs itt semmi érdekes, menjünk tovább.


Mire az IN lelkesen és az izgalomtól hevülten: - nem látod ezt a sok érdekes könyvet, kicsit bújjuk őket, nézzük meg azt is, hogy mi van a galérián......


Azaz az IN- ből extrovertált érdeklődő ember lett., s az EX- ből pedig befelé forduló introvertált.



Tanulság, az alap beállítottságunkat megtartva, és tucomásul véve, azért sok eset van, amikor a szerepek megfordulnak.... :)


Azaz nehogy beskatulyázd magad valamely tipológiába :)


Az ember hol ilyen, hol meg amolyan, de folyton másmilyen :)



Amúgy én is visszahúzódónak vallottam magam, és könyvtárban ismerkedtem, sportolás közben a sportpályán, és általában amerre jártam :)


Javaslom, menj olyan helyre, ahol jól érzed magad, s ott lesznek olyan emberek, akiknek szintén az tetszik, ami neked.


Ökölvívó teremben boxolókkal lehet ismerkedni, táncházban táncosokkal és zenekedvelőkkel, hitvány helyeken, meg hitvány emberekkel.....


Azaz, jó helyre menjél :)


Lajos

2017. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha te is ilyen vagy, tudod hogy valaki nem csak introvertált vagy extrovertált, vannak árnyalatok. Ha te egyáltalán nem keresed a társaságot akkor valami extrém intr. lehetsz, de vannak gyengébb változatok is, nem csak "antiszociálisok"
2017. júl. 1. 01:23
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk nem értem miért lett töröltetve amit írtam, pedig szimplán annyi volt, hogy egye fene, megpróbálhatunk egy beszélgetést. Hát ha megint törlik, akkor többet enm írok: :D
2017. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!