Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Leszedál a xanax, nem tudok...

Leszedál a xanax, nem tudok gondolkodni, nem emlékszem dolgokra, nem tudom mit válasszak, a mentális képességeimet, vagy a nyugalmat?

Figyelt kérdés

Szorongok keményen.

Nem tudok sehogy se élni normálisan.

Szeretem az érzést, amit a xanax ad, de nem tudok mélyebben kommunikálni, gondolkodni mert ez a ,,szállós" érzés van.

Zenékre jól el chillezek, de ha valami komolyabb dologról kell beszelni, akkor bajban vagyok, neki megyek dolgoknak stb, a mozgáskoordinációmmal bajok vannak, most pl, hogy fel pohár 1,5%-os sört megittam egy 0,5-re. Elestem a lépcsőn, meg az előbb nekimentem az asztalnak.


De legalább nem szorongok. Bele tudok nézni az emberek szemebe, tudok működni szociálisan valamennyire.


Nem tudom mit tegyek. Inkább igyak helyette?


A terápia tervbe van, csak még pénz kell hozzá.


21l


2018. ápr. 20. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld a füvet. :D

Ugyanúgy nem szorongsz, és nem megy rá az agyad.

2018. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Semmiképp ne igyál helyette, az után pedig ha elkezded ezt az érzést fogod szeretni, amit az alkohol ad. Tulajdonképp alkoholista lehetsz tőle.
2018. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy jobban tudnék működni beállva mint bexanaxozva. :/
2018. ápr. 20. 22:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Az alkohol sem jó, mert látványos. Egy gyógyszert csak bekapsz gyorsan, elmesz wc-re, ennyi, senki se látja.
2018. ápr. 20. 22:21
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg próbáld meg ha kevesebbet veszel be. Vagy csak egy felet.
2018. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem kell gyógyszer, se alkohol, anélkül is jól tudod érezni magad. :)
2018. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Xanax az sehogy se megoldas , foleg hosszu tavon, egyre tobb kell majd, stb. Antidepresszans hatekonyabba tud segiteni, es az idovel elhagyhato
2018. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Xanax csak rövid távon "jó", amúgy sok más gyógyszer van, amitől nyugodt tudsz maradni, viszont megmaradnak a képességeid.
2018. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tilos rá inni! Nincs másfél %-os, nincs fél pohár, tilos! Az azt jelenti: semmit!

Eszedbe ne jusson inni! A problémákat kell megoldani. Kapard össze a pszichológusra a pénzt, mert elengedhetetlen! Inkább máson spórolj!

2018. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a gyógyszert? Komolyabb dolgok alatt mit értesz, miről nem tudsz beszélni? Szemkontaktus tartása próblémát okoz neked?
2018. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!