Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki szinte...

Van itt olyan aki szinte senkivel sem tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem beszél senkivel sem, nem megy sehová sem stb
2018. ápr. 22. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyok. Csak anyukámmal annyira szoros és bizalmas a kapcsolatom, hogy bármit megosszak vele. Iskolán kívül sehova nem járok, elég introvertált vagyok, ezért nincsenek barátaim.
2018. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8 évig éltem így! De én egyedül is laktam.
2018. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyen csak munkaügy miatt, de más, magánélet vonatkoztatásban a közvetlen, pár családdtagomon kívül senkivel sem. Nincs barát, barátnő, stb.
2018. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is pl... Anyukámmal tartom a kapcsolatot, dolgozni és boltba járok csak el. Köszönésen kívül minden más kommunikációt hanyagolok az "ismerősökkel".
2018. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kollégáimmal beszélek, meg öcsémmel, anyámmal, mert velük együtt vagyok kénytelen lakni így jóval 30 felett is. Mással nem nagyon kommunikálok már. Nem is nagyon megyek sehova, max. bevásárolni, meg van a közelünkben egy tó, néha kimegyek oda üldögélni, nézni a naplementét. Szerintem nekem ennyi vót az élet érdemi része és elbuktam. Most, hogy ezt leírtam, jobb neked?
2018. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell annyit beszélni, üresen jópofizni.

Miért baj ha antiszoc az ember, míg mást nem bánt? Engem idegesít az emberekkel való üres duma például. Kutyám van, így gyakran találkozok emberekkel sétáltatás során, de csak rosszul vagyok utána, ha csevegni kell.

2018. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelen.4 éve suli óta senkivel sehová évente 1-2 alkalmat leszámítva + munkahely.
2018. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelen azaz itt vagyok !!
2018. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, én is :(
2018. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!