Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti vállaljátok azt, ha másmily...

Ti vállaljátok azt, ha másmilyenek vagytok, mint a többi ember?

Figyelt kérdés

Például ha ismerkedsz egy valakivel, aminek a célja vagy barátság vagy párkapcsolat, vagy egyszerűen csak akkor, ha egy közösségben vagy.


Te tudod -e vállalni azt mondjuk, hogy magányos vagy, nem igazán mész sehova sem, és hogy nincsenek barátaid.


És itt rögtön külön is választanám a kettőt:

1. Magányos vagy, nincsenek emberi kapcsolataid, ezt frusztrációt okoz, változtatni akarsz, de nem megy a változás

2. Egyedül szeretsz leginkább lenni, ezért nincsenek barátaid, és ez így jó neked


Ugye az 1. típusba tartozók azok, akik kitalálnak valamilyen mesét, hogy megfeleljenek az adott közösségnek, embernek.

A 2. típusra is jellemző, hogy kitalál valamit, de kevésbé, inkább az igazságot mondja.


Én a 2. típusba tartozok, és leginkább azért vállalom fel ezt, mert akkor tudom hogy így úgy is megtalálom a megfelelő embereket, tehát ez lehet egyfajta szűrő is.


2018. ápr. 25. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én rengeteg mindenben különbözöm a többségtől, életcélokban, életvitelben, hozzáállásban.. Persze, hogy vállalom, szeretem azt, aki vagyok és tényleg zseniális szűrő a többiekkel szemben. Nincs bennem megfelelési kényszer senki felé, nem érdekel a beilleszkedés, nem érdekelnek a "ha nincs jobb, beérem veled is" típusú ismerettségek sem, szóval csak jól járok azzal, ha vállalom azt, aki vagyok, akkor is, ha ez sokaknak nem tetszik :)
2018. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vállalnám, akkor olyan kapcsolatokkal kísérletezgetnék, amikben nem érzem jól magam. Szóval vállalom, hogy pl. az ismerőseim nagy részénél aktívabb vagyok, és hasonlóan aktív társat is szeretnék, akkor is, ha kevés az esély arra, hogy találok is ilyet. Vállalom, hogy nem fogok senkit kirángatni az otthonülésből, és nem hallgatom végig a nyavalygását egy olyan programon, amire én óriási lelkesedéssel és energiával indulok el, és inkább megyek egyedül, mint hogy másokra várjak az örökkévalóságig.
2018. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább egyedül szeretek lenni, és csam kevés emberrel beszélgetek. Tudok beszélgetni, nem vagyok frusztrált, csak nem érdekelnek annyira az emberek.

Nyíltan megmondom, hogy nincs kedvem tömegbe, emberek közé menni, ha hívnak valahová és megértik.

2018. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Vállalnám.


De ha valaki a 2. típusba tartozik, azaz egyedül van, és úgy jó is neki, akkor minek ismerkedik?

2018. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott van, hogy "leginkább", tehát az idő többségében.
2018. ápr. 25. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vállalom milyen fajta ember vagyok, már az elején le szoktam szögezni. Viszont egyik csoportban sem tartozom a kettő közül. Nem vagyok olyan, mint a többség, de magányos sem. Nem akarok össze barátkozni a fél országgal és megfelelni sem kívánok másoknak. Mivel túl őszinte vagyok sokszor másokhoz nem vonz magam körül az embereket. Ha valami zavar valakiben körítés nélkül megmondom.
2018. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem csak ez a két lehetőség létezik.
2018. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én vállalom.

Se nem mosolygok rá emberekre túl sokat beszélni sem nagyon beszélgetek a szokásos semmitmondó kamu dolgokról.

Eljutottam addig a pontig hogy ember nagyrészét nagyrészét le sem szarom.


De persze ha valaki normálisan nyit felém azt igyekszem viszonozni.

Csak már a viszonzás sem megy néha a sok elnézett idiátaság miatt.

2018. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mindenben más vagyok de nem hagyom hogy különc legyek..


vállalok bármit..mindennek oka van amit teszek/nem teszek


a vita meg (nagyképű is vagyok) esélytelen ellenem mivel a hibáimat nonstop javítom


ennyi

2018. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én általában vállalom magamat, mivel hosszú távon úgysem tudnék megjátszani egy szerepet... és nem is lenne értelme. Megkedvelnek olyannak amilyen nem vagyok, aztán mikor kiderül, lelépnek. Ennek csak fájdalom lehet a vége.

Inkább megmutatom azonnal milyen vagyok, aztán akinek nem tetszik, azzal legalább nem raboljuk egymást idejét. Ugyanakkor persze azért van pár dolog amit egyből én sem mutatok, mert hülye lenne az ember kiadni a gyengepontjait.

2018. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!