Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Neked miért van szükséged...

Neked miért van szükséged bárkire is?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy belőlem születésem óta "hiányzik" az a tulajdonság hogy kötődjek bárkihez is, nincs szükségem senkire.

Ezért nem is tudom hogy milyen érzés "szeretni" vagy kötődni valakihez.

Számomra valahogy szánalmas is ez az aspektus (ettől még nem ítélek el senkit).

Ti hogyan élitek meg ezeket a dolgokat?

Mi játszódik le ilyenkor a fejetekben? (persze nem rossz értelemben)

Érdekelne a válaszotok.


2018. ápr. 27. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint én is jól érzem magam egyedül. Mindig is nagyon zárkózott, hallgatag voltam. A szűk családomom kívül más sosem állt közel hozzám, de ha róluk van szó, akkor is gyakran szívesebben vagyok egymagamban. Mások társaságában mindig szorongok, soha nem merem önmagamat adni. Maximum egy hozzám hasonló személyt tudnék elfogadni magam mellé, de kezdetben biztosan az is furcsa lenne, mert nem igazán vagyok hozzászokva ahhoz, hogy bátran meg tudok nyílni valakinek és akármiről tudok vele beszélgetni.
2018. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Én is így vagyok vele, nekem a legtöbb ember csak a funkciója miatt "kell". Ha a funkciójukat ellátja, tök mindegy ha lecserélődnek egy másik emberre. Kb. 2 ember van, akiket a puszta létezésük miatt szeretek és néha hiányoznak.
2018. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Értékes információ volt.
2018. ápr. 28. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Húúha mi folyik itt gyöngyösön??
2018. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény
2018. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!