Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy viselitek a magányt?

Ti hogy viselitek a magányt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Tökéletesen.
2018. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Okésan
2018. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Szarul, de büszkén.
2018. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Néha nehezen. De nem mindig.
2018. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jól,semmi gondom,azt csinálok,amit akarok.
2018. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor fogadtam már meg azt, hogy többé nem keresek barátokat, és egyedül leszek.


Sokszor meg is szegtem, és újra mertem bízni másokban.


Most kisírt szemmel ülök a laptopom előtt, hogy segíthessek másokon - hogy ne kelljen átélniük olyan szenvedést, amiket nekem kellett kiállnom.


Első ránézésre OFF-nak tűnik, de hiszek benne, hogy - remélhetőleg - valakit meg tudok óvni attól, hogy idő előtt át merje nyújtani valakinek a szívét, aki majd kénye-kedve szerint visszaél vele, és ott b..zik ki vele, ahol a legjobban fáj.

2018. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem zavar. Néha elkeseredek, vannak olyan pillanatok, de többnyire lefoglal a többi shit az életemben, úgyhogy foglalkozom inkább azokkal.
2018. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ember képes megszokni a magányt, ha ezt az állapotot egy nagyon hosszú ideig tartja fenn magában. A veszélyes az, amikor ezt egy rövidke időre megszakítja, akkor kezdhet mindent elölről. 27 éves srác vagyok, mindig is nagyon kanos voltam fiatalos éveimben, meg érzelmileg is nagyon vágytam valakire, aztán 24 éves koromban kb. fél év alatt majdnem teljesen megszűnt a szexuális vágy bennem, az érzelmek még picit vannak, de nem vészes. És most jóval könnyebb az életem, csak üres. És rossz érzés, hogy már lassan nem tudom milyen szexuálisan vagy érzelmileg vágyakozni. Persze soha nem volt senkim, gondolom így alakulhatott ki. Tehát nálam össz-vissz 25 év elég volt ahhoz, hogy megszokjam a magányt minden értelemben. Persze most cserébe úgy érzem magam lelkileg, mint egy 70 éves öregember, akinek már nem számít nem hogy a jövő, de még a holnap se. Úgy vagyok vele, hogy akármikor elérhet a halál, én boldogan fogadom mosolyogva, csak ne szenvedjek nagyon fizikailag, mára már csak ez a legnagyobb gondom, a fizikai szenvedéstől, fájdalomtól való para.
2018. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi rá a jó szó,de úgy,hogy szar,de igyekszem olyan dolgokat csinálni amit az ember nem társaságban szokott tenni,így azalatt az idő alatt nem zavar a magány,de ez csak egy kis időtartamra elég. Pl edzés

Úgy összegezve...Elég fájdalmas...

2018. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gags ***** válasza:
Fiatal nőként másodszorra kerülök friend zone- ba, szerinted? Megsúgom ez nem azt jelenti hogy akkor most legalább egy barátot szereztem és nem vagyok már magányos, nem! Ez annyit tesz hogy egyszerűen nem vonzódom irántad és mivel kőkemény ezt így kimondani inkább azt mondom legyünk barátok, de ettől nem foglak barátként kezelni hiszen van jobb barátom is annál a barátnál mint aki lehetséges barátnőből lett barát :D
2018. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!