Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most van egy kisebb pánikroham...

Most van egy kisebb pánikrohamom. Mindenfelé kattog az agyam. Nem tudom leállítani. Nem tudok senkivel beszélgetni. Megőrülés érzésem van. Mit tegyek? 22/F

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Pihenj le, nezz tv-t, olvass, sportolj valamit. Tereld el a gondolataid.
2018. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyél csokit. Menj ki a levegőre. A légzésedet próbáld ehhez igazítani amíg lenyugszol: [link]


Mi váltja ki, tudod?

2018. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy igen tudom. A családban kihasználnak, a munkahelyem egy szörnyűség. Nem tudok lazítani. Folyton manipulálnak. Nem tudok beszélgetni az emberekkel normálisan. Nem keres senki. Folyton ideges vagyok, szedem a fejfájás csillapítókat. Túl sokat adok mások véleményére. Van bennem egy nagyon rossz megfelelési kényszer. De amit most egyre többször érzek problémának, az a családból indul ki. Azt érzem.
2018. máj. 12. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
add ki magadból, könnyebb lesz :) (akár velük is beszélhetsz a problémákról)
2018. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni, ezt mint ex-pánikbeteg mondom. Ha annyi lelkierőd nincs, hogy elmenj egy másfél órás edzésre, akkor kezdd napi 10 perccel otthon (youtube-on vannak gyakorlatsorok, ami rendesen megmozgat).


Szedj magnéziumot és B6 vitamint.


Van egy jógás légzésgyakorlat, 4-ig számolsz, miközben belégzel, 2 számolásig benntartod, 4, amíg kifújod, kis szünet, aztán megint. Minél lassabban, ameddig még kényelmes, és hasi légzéssel. Ez elég megnyugtató.


Ha összeszedted magad és megnyugodtál, kezdd átgondolni, milyen lehetőségeid vannak másik munkát szerezni és elköltözni a családodtól.

2018. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha ràm is rám tör. És ez annyira szomorú.. fiatalok vagyunk még és mégis ilyen dolgokat kell megélnünk. É


23F

2018. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont egy ehhez hasonló helyzetű fiúról olvasok (K.Hamsun: Éhség)


Ha pesti vagy, írj. Nekem sincsenek barátaim.

25f

2018. máj. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!