Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire hozzá kell szoknom...

Ennyire hozzá kell szoknom ahhoz, hogy falakat emelnek ellenem az emberek?

Figyelt kérdés

Az egyetlen ember aki elfogadott és barátjának tartott megszakított velem minden kapcsolatot a héten. A településen ahol élek az emberek kiröhögnek a hátam mögött vagy undorral néznek rám a gyógyszerfüggőségem miatt.

Úgy érzem, hogy kirekedtem a normális emberek világából és én nem vagyok normális.


2018. máj. 13. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Amikor mindenki betegnek néz, akkor könnyű elhinni hogy tényleg őrült vagy, hisz mindenki annak kezel.


Nem voltál normális emberek világában sosem.

Normális emberek nem bántják azt aki más, vagy akinek valami baja van.

Ezek beteges szarok, akikben annyi gyűlölet van, hogy muszáj valamerre kiengedniük, és ha együttesen találnak valami bűnbakot, akkor az nekik tökéletes.


Igen, szokj hozzá, az emberek hatalmas százaléka egy üres, szardarab senki, akiknek fogalmuk sincs semmiről, és ha egy embert meglátnak aki más, már mint a kisgyerekek az oviban csúfolódni kezdenek.


Volt hogy gyakorin egy srác megkérdezte, le merjen -e ülni a buszmegállóban a földre mikor vár a buszra.

Voltak akik ezt full gáznak, cikinek tartották. Érted? Hogy egy ember leül a földre, és már kinézik maguknak, hogy mert ez leülni. Eszméletlen fogyatékosság.

Ciki használni a tested és leülni vele a földre.


Csak ugye, nehéz szembeszállni a többséggel és azt mondani hogy ők a fogyatékosok és nem te.


Az emberek nem ellened emelnek falat, hanem saját maguk ellen. Ők elválasztják magukat attól hogy jól érezzék magukat, hisz folyamatosan csak gyűlölködnek.

És a gyűlölet sem igazán rád irányul, mert fogalmuk sincs arról hogy te ki vagy, soha nem is volt.


Ők csak kitaláltak rólad egy képet, amit együttesen gyűlölnek. Mintha látnál egy remegő embert télen, és azt mondanám rá hogy Ő egy drogfüggő szadista állat. Te azonnal ijesztőnek látnád az embert, extrém betegesnek, holott csak fázik és egy szimpla csöves.

De te mégis teljesen más valóságot látnál, és elhinnéd, és úgy kezelnéd őt.


Pont ezt csinálják veled is, és még rengeteg emberrel.

Lealacsonyítják, és úgy tekintenek rájuk mint amik ők nem.

2018. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor készüljek fel egy egész életnyi depresszióra és magányra. Majd csak túlélem ezt húsz- harminc évet, ami nekem hátra van.
2018. máj. 13. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell arra felkészülnöd.

Arra készülj fel, hogy átlépd ezt az akadályt..


Tegyük fel, gyógyszerfüggő vagy. Elköltözöl, és máshol sokkal jobban tolerálják, sőt, nem is fognak tudni róla.

Ha kedves vagy az emberekkel, annak ellenére is ahogy bánnak veled, máris sokkal több esélyed van.

Bár jó lenne tudni, mire szedsz és milyen gyógyszert.


És rengeteg átlag feletti ember van, akik nem ítélkeznek ez miatt.

Aki ez miatt lenéz mást, az valami extrém fogyatékos kategóriába tartozik.


Nem az emberek véleményéből áll az élet. Te egy rohadt településen vagy, ahol az emberek ugyanolyan szinte, ugyanolyan mély rothadásban van a személyiségük.

Ha elhúznál onnan messzebb helyre, hihetetlenül más képet kapnál az emberekről. Utána megint utaznál, megint más, és megint.


Az én régi iskolámban engem is kiröhögtek sokszor, meg bántottak. Középsuliban, teljesen más iskolában meg imádtak az első perctől kezdve. Hatalmas változás, pedig én csak én voltam mindvégig.

2018. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de sehova nem vettek fel. Semmi se jön össze. Itt vagyok ezen a rohadt közmunkán, és az emberek csak azt látják, mikor idegösszeomlást kaptam.

A barátaim kikoptak mellőlem, a rohadt paranoiám miatt. És semmit sem tudok helyrehozni. Gyűlölöm ezt a helyet és magamat.

2018. máj. 13. 14:07
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy szégyen vagyok. Egy rákos daganat, semmi jó sincs bennem, amit lehetne szeretni.

Párkapcsolatban nem is reménykedhetek annyira tönkretettek és megnyomorítottak!

2018. máj. 13. 14:10
 6/6 A kérdező kommentje:

És látom facebookon hogy azok, akik átnéznek rajtam boldogok! Én meg csak ülök a monitor előtt és azon gondolkodom hogy tolhatnék ki velük.

De ők mindig erősebbek. Mindig többen vannak. Mindig összetartóbbak.

2018. máj. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!