Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak a nyári szünetben?

Mit csináljak a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára eljön a nyári szünet, ami bizony elég hosszú. Nem azt mondom, hogy nem örülök neki, nagyon is örülök, csak nem sok mindent tudok majd csinálni. Összesen 1 táborba, Montenegróba, a Balatonra és heti 2-szer gyógyúszásra fogok menni. Szeretek olvasni, valószínűleg fogok is (a kötelezőt is, mert szigorú a tanárunk, attól függetlenül, hogy nagyon unalmas), de azért egész nyáron nem lehet olvasni. Kicsit sokat gépezek, géppel kapcsolatos elfoglaltságokat és privátot légyszíves ne írjatok. Köszi

12/F


2018. máj. 19. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

HŰ azért 12 évesen ennyire életképtelennek lenni, hogy élted eddig túl a nyarakat? :D

Biciklizz, menj át a barátaidhoz, menjetek strandra a szülőkkel. Nézz filmeket, sorozatokat, keress valami hobbit.

2018. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Gyere betonozni xD
2018. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

12 évesen ha jól emlékszem így teltek a nyaraim:

Össze vissza biciklizés a faluban.Lementünk nagyszüleimhez egy héten többször.Sokszor volt hogy összegyültek az unokatestvérek akkor hülyéskedtünk stb.

Barátokkal görkorizás...néha parkban mászkálás.

De 12 évesen én is sokat gépeztem ezeket leszámítva amit egyáltalán nem bánok mert 23 évesen már semmi időm nincs ilyesmire...használd ki :D

2018. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj el biciklizni, látogasd meg a nagyszülőket, hívd el a barátokat moziba vagy pizzázni, menj el fagyizni, nézz tévét, rajzolj, nézz a youtube-on gyerekeknek készült videókat angolul vagy németül.


A 4-est meg jelentettem.

2018. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!