Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám valakinek...

Hogyan tudnám valakinek érezni magam?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, de használható, értelmes szakmám nincs. Barátaim sem, barátnőm sem, szülőkkel élek. Tudom egyből azt mondod, egy igazi vesztes vagyok. Annak is érzem magam! És tudom mi is az összes problémámnak a forrása. Nem találtam meg azt amihez igazán értek, egy szakmát, egy hivatást, amiben kiteljesednék, szeretném is csinálni. Úgy gondolom az ismerkedésben, a kimozdulásban leginkább ez tart vissza. Nem milliókat szeretnék keresni, nem valami menő munkahelyen dolgozni, csak megtalálni a hivatásom, amit szeretek csinálni. Sajnos én 18 évesen is még elégé lázadó fajta voltam, nem mentem főiskolára, helyette ilyen-olyan tanfolyamokra, majd dolgozni, később külföld, aztán itt vagyok 29 évesen, szerencsétlenül, anyámék nyakán lógva. Nem érzem magam férfinak. Valami kellene, de rohadtul üres a fejem, és úgy érzem már semmi esélyem az életben. Főleg arra, hogy változtassak. Hogyan tudnék ebből kilábalni? Mindig is érdekeltek az idegen nyelvek, de soha nem vettem rá a fáradtságot, hogy megtanuljak többet. Angolul beszélek, de ez már alap manapság. Mindenben ez akadályoz és ez jár a fejemben, hogy ha valaki megkérdi mivel foglalkozok, akkor nem tudok rá mit válaszolni. Gyári munkás, munkanélküli? Mert eddig kb. erről szólt az életem. Jó lenne már kilábalni ebből, de ennyi idősen már nem szeretnék itthon maradni és egyetemre járni. Saját lábamra kéne mihamarább állni. Külföld meg tudom milyen. Robotolni 10-12 órát, aztán sehová nem jut az ember, még ismerkedni sem nagyon, és idegen emberekkel osztja meg a házat, szobát. Nagyon el vagyok kenődve, ez végett depresszió, szorongás, pánik betegségem van, egyik sem olyan komoly, hogy ne tudjak kilépni az utcára, de nyilván borzasztó érzés. Az van bennem, hogy nekem soha nem lesz olyan életem, mint másoknak, hogy gyerek, szerető feleség, kutya, ház és kocsi vásárlás, tehát hogy építgetni a saját életünket. 29 évesen is szörnyen öregnek érzem magam, mert ennyi idő alatt már az életem alapjait le kellett volna fektetni, de csak egy nagy üres semmi van a helyén.

2018. máj. 30. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnad valakinek erezni magad?

Elsonek mondjuk befejezed a picsogast.

Hany sikeres embert hallottal igy sirankozni mint magad? Az egyetlen problema te sajat magad vagy. Kifogasok egymas hatan. Kokemeny munka, tanulas es onfejlesztessel meg elerhetsz valamit. (A KOKEMENY-en van a hangsuly.)

Ismerem az erzest egyebkent. Ugyan ilyen voltam. Amig nem lattam be hogy en vagyok az egyetlen ellensegem, addig ott ultem a gyarban. Jott egy lehetoseg, annak ellenere hogy mindenki azt mondogatta hogy @atba@$zas en belevagtam. 120%-ot beletettem, es hopp! Nem erzem uresnek a napjaim, megallithatatlan vagyok, jo kedvem van es tudom hogy nem fogok csorokent megdogleni.

2018. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úr isten... Olvasd már vissza, amit írtál, ember...

Sokat akarnál, de tenni eszedben sincs értük. Nos, ebből a válaszból tudnod kellene, mit tegyél.

2018. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félre értettetek. Felvázoltam a helyzetem. Sikersztorikat várok, amiből erőt meríthetnék. Ugyanis előttem soha nem volt egy példakép, vagy aki tanácsokkal látott volna el. Nyilvánvalóan tisztába vagyok azzal, hogy szar helyzetben vagyok, és ebből csak kőkemény munkával és kitartással tudnék kilábalni.
2018. máj. 30. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Kit erdekel mas siker story-ja? Epitsd a sajatodat.
2018. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem két lehetőséged van kilábalni ebből. Kitanulsz egy használható szakmát amire igény van, és rendesen lehet vele keresni, vagy ismeretségi körben, rokonságban körülnézel, hátha valaki be tud protezsálni egy jól fizető helyre.
2018. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megértelek, én sem tudom, hogy mit kezdjek magammal, még egy hobbim sincs amitől jobban érezném magam. Vigyázz, hogy a depresszió ne uralkodjon el rajtad túlságosan, mert nehéz belőle felállni. Próbálj ki új dolgokat, még nem vagy túl öreg ahhoz, hogy tanulj. A legfontosabb, hogy legyen egy célod ami motivál.
2018. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha nem késő elkezdeni semmit! A kor hazugság!

Én elmegyek stoppal Hollandiába és itthagyom a szar embereket. Végre egyedül és szabadon élhetek.

Semmi sem kötelező,de mindent lehet!

2018. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!