Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy segítsek a barátomnak...

Hogy segítsek a barátomnak hogy ne vágdossa magát?

Figyelt kérdés
A baratom otthon nagyon rossz kapcsolatba van az egyik szülőjével akivel él(elváltak a szülők) és sokszor vitatkoznak és semmire veszi a szülő a gyerekét,mindenért beszól némi..stb. És a barátom eleve nagyon önbizalom és szeretet hiányos és ezért az egész miatt ami a szülője csinál vágdossa magát. És szeretnék rajta segíteni de nem tudom hogy hogy.Senkinek se akarja elmondani én is csak úgy tudom hogy észre vettem a heget a kezén...KÉRLEK SEGÍTSETEK HIGY MIT TEGYEK! HOGY AKADÁLYOZZAM MEG HOGY NE VAGDOSSA MAGÁT? KÉRLEK.....

2018. jún. 5. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek el együtz ha van rà módotok.


Ne szenvedjen a baràtod az idióta szülőkkel!

Szakítson meg minden kapcsolatot az ilyen idegbeteg emberekkel.

Semmi èrtelme tovàbb szenvedni.

Ha marad,akkor nincs màs út,csak tovàbb tűrni ès szenvedni.


Meneküljön onnan,kezdjen új èletet.

Ne is nèzzen vissza.

2018. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát...annyi szent, hogy felnőttként meg vagyonokat kell majd költenie a hegek eltüntetésére, ha karon vannak, vagy 40 fokban is hosszú ingben mászkálni. Bár ilyenkor az ember nem gondolja át.
2018. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha külön költöztök sem old meg semmit, ha neki problémája van már vagdosná magát, ilyenkor hormonok szabadulnak fel a szervezetében ugyanaz mintha alkoholista lenne egyszóval függő
2018. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Próbálj meg beszélni vele erről,legyél vele kedves és megértő.Már ez is sokat segíthet neki ha tudja,hogy van valaki aki mellete van és akiben megbízhat.:)
2018. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! :) <3

Hát igazándiból mi nem járunk csak jó barátok vagyunk és hát nem vagyunk olyan idősek hogy elköltözzön vagy valami de köszönöm azért:)

De sajnos nem nagyon akar róla beszélni és találkozni meg nem is akar sőt ha meglát csak köszönünk egymásnak de nem több...és attól félek hogy folytatni fogja...

2018. jún. 7. 15:52
 6/7 Szakmayer válasza:
Ha vagdossa az ereit azzal, nem old meg semmit. Ha ennyire semmibe veszi a szülője, akkor ne tanúsítson figyelmet irányában. A szülőnek sem a gyereknek nincs joga így bánni a másikkal, hiszen nem mi kérjük az életet. Tudom nagyon nehéz de lépjen tovább és ne sajnálja önmagát. Annál rosszabb nincs, lelkileg megviseli. Ami nem öl meg az megerősít. Legyen erős és örüljön a szeretetnek amit tőled kap, és ne ott keresse a szeretetet ahol nincs, ha nem ott ahol van. Ne érezze magát hibásnak a kialakult helyzetért, mert nem ő a hibás. Még előtte az élet s amilyen szomorú most, olyan boldog is lehet. Minden csak rajta múlik.
2018. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves Szakmayer! Nagyon szépen köszönöm a válaszod <3 Teljesen igazat adok neked,azóta már nagyjából megoldódott talán a helyzet :) Ha más is olvassa ezt a kérdést remélem segít majd neki :)
2018. júl. 2. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!