Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Írogatsz valakivel, egyszer...

Írogatsz valakivel, egyszer csak megun, többet nem láttamoz, nem ír, vagy esetleg küldtél neki képet, azután csinálja ezt. Mi lehet az oka? 18/F

Figyelt kérdés

Sose mondta el senki mi a baj és ebbe botlok bele folyamatosan. :(

Kínoz a magány, a tehetetlenség.



2018. jún. 17. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
személyes találkozás, programok nélkül előbb-utóbb ez a vége
2018. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Velem is előfordult már nem egyszer, szóval tudom milyen szörnyű érzés... Több fiúval is leveleztem már, akik nagyon szimpatikusnak tűntek, de egy idő után mindenki felszívódott. Fogalmam sincs, hogy én csinálok-e valamit rosszul vagy csak egyszerűen eddig nem a megfelelő személyekbe botlottam bele.
2018. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, alábbhagyott az érdeklődése irántad, csak nem akarják az arcodba mondani, hogy bocsi nem érdekelsz. Velem is csinálták már
2018. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg azért, mert túlságosan sokat panaszkodsz és nyekeregsz, erre pedig hosszabb távon nem igazán kíváncsi senki.

Itt is a 4 sorodból 1 panaszkodás. Az 25%. K urva sok, bocsi.

2018. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hogy a kép alapján rondának tart,és mivel nem akar megbántani,lekopik.

De amúgy ettől a netes virtuális világtól ne várj mást.

2018. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Én csak lányokkal leveleztem, így ebben van tapasztalatom, és velem is pontosan ugyanez történt. Ha nem te vagy az ideál, akkor rögtön elvágják a beszélgetést, barátnak sem kellesz.

Valószínűleg nem vagy elég érdekes és/vagy szép ahhoz, hogy ne tűnjenek el. Jobb lesz, ha megtanulod kezelni ezt az érzést.

Ha férfival levelezel és ugyanez történik, akkor valószínűleg sokat panaszkodsz, reménytelenül negatív vagy, esetleg más, ami nem jut eszembe.

2018. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ÉN 28 vagyok, ez ment durván az elmúlt 15 évnyi próbálkozásaim nagy százalékában, majd belejösz és megtanulod könnyebben venni a kudarcokat :)
2018. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az internetes ismerkedés. Ki kell belőle törni, és élőben ismerkedni.
2018. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te magad is leírtad. Megun / nem jössz be neki a kép alapján. Valószínű előtte nem is látott rólad semmit, akkor meg ne csodalkozz.


Én például szoba se állok senkivel akiről legalább hiteles képet nem látok, a mai világban pedig aki két pixeles képpel nyomul vagy nem tetszik annak nem írok vissza. De nem is nyomulok senkire és tudomásul veszem ha már nem kellek. Kezeld türelmesen meg rugalmasan az ilyeneket, mást nem tudsz tenni ha nem élőben ismerkedsz.

2018. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!