Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mégis mit lehet csinálni?

Mégis mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egyetemre megyek, de addig halálra unom magam. Nem vagyok diák még, ezért diákmunkát se tudok vállalni, illetve felutazgatni se Budapestre, mert így nagyon drága, itt vidéken meg nincs semmi munkalehetőség, még önkéntes munka se. Megtakarított pénzből húzom ki szeptemberig, nem tudok költeni feleslegesen, így marad az itthoni olvasás, edzés, tanulás, takarítás. Csak már nagyon unom. Barátaim nincsenek, bele vagyok fásulva az egész itthonlétbe, néha elmegyek sétálni, de az is unalmas. Mivel tölthetném el még a rengeteg szabadidőmet?
2018. jún. 20. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvass a kertben.
2018. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megfogalmazhatnad a tokeletes bizniszed, reszletesen, ha tetszik az otlet, szivesen beszallok az anyagiakkal es a megvalositasban.

Infirmatikai dolgokhoz nem ertek egyaltalan, tehat kilove a "bannyasszunk vaze".

Barmi ami kezzel foghato, esetleg elmenyszolgaltatas vagy barmi.

2018. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen kreatív tevékenységeket szoktál csinálni?
2018. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én játszani szoktam,telón vagy pc. Általában online játékok így tudok más emberekkel is kommunikálni. Nézek youtube videókat meg sorozatokat,filmeket. Esetleg elmegyek edzeni vagy futni. Olvasok könyveket,cikkeket. Készítek valami egészséges kaját,iszok kávét,meglátogatom nagyszüleim,beszélgetek szüleimmel,nézegetem a jövőbeni sulimról a kommenteket. Ilyesmik :D
2018. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás szerintem jó ötlet, ugyis kell nyelvvizsga a diplomához. Nekem sok időm vette el a lakhatás megtervezése BP-én.
2018. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is egyetemre megyek szeptemberben, ha minden jól megy, őszintén szólva nem is vártam a nyarat, mert számomra mindig kínszenvedés. Jövő héten szóbelizek, utána végre többet pihenhetek, de nekem sok lesz ez a két hónap. Olvasással, zenehallgatással ütöm el az időt. Ha tudsz, találkozz ismerősökkel, egyedül bele lehet bolondulni.
2018. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Balatoni munka szállással.
2018. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 radioheadyendremény ***** válasza:

Ismerős a helyzet, bár nekem azért van pár programom, illetve 1-2 hetet Budapesten is fogok tölteni, de így is túl sokat leszek itthon.


Olvass, nézz filmet, tanulj, esetleg, mikor meglesznek a ponthatárok, lépj be az adott szak Facebook-csoportjába (ha van), és próbálj ismerkedni a leendő társaiddal! :)

2018. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!