Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet valaha még jó életem?

Lehet valaha még jó életem?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és az életemet egyedül élem. Nincsenek barátaim. Sosem voltak, jó talán általános iskolában, de azóta senki. Barátnőm sem volt soha sajnos. És olyan rossz vissza gondolni az elmúlt éveket, mert egyedül vagyok, és ez nagyon rossz.

A szabad időmben konditerembe járok, meg ha jó idő van akkor biciklizek. És ennyi, bulizni, meg ilyen helyekre nem járok.

Sajnos most munkám sincs, mert nagyon idióta főnökök vannak, és nem vagyok hajlandó nekik dolgozni. Ezért most munkát keresek, de sajnos nagyon nehéz normálisat találni. Ezért valószínüleg egyéni vállalkozást fogok csinálni.

Tehát nagyon szerencsétlen vagyok az életben úgy érzem, ezek miatt.

Igazából az hogy nincsenek barátaim az nem is annyira zavar, tudnék nélküle élni, inkább az zavar hogy nincs barátnőm, és lehet hogy nem is lesz sosem.:(


Van olyan aki ilyen helyzetben volt? Hogy alakult az életed?


Üdv,


2018. máj. 10. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Az élet nem “alakul” te alakítod. És teszetosza alakokkal, akiknek büdös a munka, inkább huszonévesen is az anyjukkal tartatják el magukat, biztos nem áll szóba értelmes lány. Az már csak hab a tortán, hogy baráti köröd sincs.
2018. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, add fel.
2018. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem vagy boldog, sikeres, akkor azon egy barátnő sem változtatna.
2018. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1-es, szóval azt mondod, hogy egy 21 éves fiútól már jogosan elvárhatják mások, hogy albérletben éljen? :'D Vagy már a saját lakásában kéne élnie ennyi idősen?


Ha egy 21 éves lányról lenne szó, akkor gondolom nem ezt gondolnád.

2018. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lucidious, hol olvastál ilyet?! Erre referált a válaszom: “munkám sincs, mert nagyon idióta főnökök vannak, és nem vagyok hajlandó nekik dolgozni.“


És emellett kondizni jár, amit tippelj, ki fizet neki. Hol láttál te egyetlen szót költözésről, albérletről, eh?

2018. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul gondolod!!! Nem fizetnek semmit sem a szüleim! Amikor dolgoztam akkor spóroltam, és most épp abból élek. És szeretnék dolgozni, de nem találok rengeteg állásinterjún voltam, de csak a kihasználás meg.
2018. máj. 10. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én életemben sincsen senki. Ha pesti vagy, írj.
2018. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!