Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most lányok, nők válaszát...

Most lányok, nők válaszát várom. Ti összejönnétek olyan fiúval vagy férfival akinek elöl több foga is hiányzik?

Figyelt kérdés
A fogatlan embereknek is ugyanúgy szüksége van társra mint azoknak akiknek van foguk
2018. jún. 25. 23:20
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Te egy rendes ember vagy
2018. jún. 26. 07:20
 32/40 anonim ***** válasza:
39%
Ha hajlandó elmenni és megcsináltatni bizonyos időn belül és úgy, ahogy a pénze engedi, úgy talán. De nekem a mosoly az egyik legvonzóbb, szóval egy foghíjas mosoly lelombozna. De adnék egy esélyt, ha egyébként tetszene.
2018. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
92%

Rendes ember, akinek annyira fontos a pina, hogy az igényei a béka segge alatt vannak?

Pasik úgyis arra gondolnak, hogy "legalább nem fogaz szopás közben höhö".

2018. jún. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%
Csak személyiség számít.
2018. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Utolsó tehát Te összejönnél.Már ha nő vagy egyáltalán
2018. jún. 26. 11:12
 36/40 anonim ***** válasza:
83%
Red Vixennel ne foglalkozz, szegény nem teljesen 100-as, és ráadásul nem is nő. Egyébként én sem vagyok nő, de fordított esetben az én szemem is zavarná a fogatlanság. Én is azt tudom mondani, hogy gyűjts pénzt és csináltasd meg. Biztos te sem érzed jól magad így.
2018. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem jönnék össze olyan férfival, akinek hiányoznak a fogai. Egyrészt undorítóan tud kinézni, másrészt egészségtelen. A fogaknak nemcsak esztétikai funkciója van ám, hanem egészségügyi is. Az, hogy valaki ennyire igénytelen magára, azonnal lelombozna.


És nem érdekel a "nincs rá pénzem" duma, mert ez meg a másik szánalmas dolog. Ugyan, ha egy ennyire fontos dologra nem tudsz pénzt áldozni, akár úgy, hogy meghúzod a nadrágszíjat, akár plusz munkák bevállalásával, akkor miről beszélünk?


Én félévente járok fogorvoshoz kontrollra, egyébként nekem sem extra erősek a fogaim, néha tömni kell őket. De rendszeresen fogselymezek, napi kétszer fogat mosok és évente egyszer fogkőeltávolításra járok. Ennyit mindenki megengedhet magának, ha valaki erre képtelen, ott nem a pénzhiány a baj, hanem az igény.

2018. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

"A fogatlan embereknek is ugyanúgy szüksége van társra mint azoknak akiknek van foguk."

Igen, meg a büdöseknek, zsíros hajúaknak, retkes körműeknek is.

Csak az igénytelenséget nem szereti senki.

Egyáltalán hogy romlott el annyira a fogad, hogy kihúzták?

2018. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Ó, b+, most olvasom: fél elmenni a fogorvoshoz.

????

Mitől félsz? Nem a homlokodba fúr bele ba.sz.od!

Mit lehet félni egy q.rva fogorvostól?

2018. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányzik, mégis vam barátom.


Jó, nekem már kapcsolat alatt törtek ki egy biciklisbaleset következtében, és egyelőre csak kihúzatni volt pénzem, meg egyet pótoltatni.


Ez van, addig nyilvánosan nem mosolygok, a párom meg szeret attól, folyamatosan mondja, hogy ne féljek már, nem hagy el. :)


29n


De aki annyira igénytelen, hogy nem hajlandó megcsináltatni, és látszik, hogy azért nincs foga, mert nulla higiéne, hát nem kéne.

2018. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!