Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek sikerült kitörnie a magányból?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan ember érdekel, aki világ életében magányos volt, és nem voltak barátai, nem volt társasági ember, és sikerült megváltoznia.


Ugye egy ilyen embernél valami oka van neki, hogy nincsenek barátai. Legtöbbször szociális fóbia, vagy alacsony önbecsülés, vagy negatív tapasztalatok.


Leginkább az érdekelne, hogy hogyan sikerült felülkerekednie ezeken a dolgokon...


2018. jún. 26. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A magányos farkas vagyok nem egyenlő a magannyal.

Miért az internet magányossá tesz?

Nekem csak neten van emberi kapcsolatom.

Kamera nélkül.

Telefonról.

Mindig van kihez szólni...

2018. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beléptem egy közösségbe (szakmámmal kapcsolatos) eljártam a találkozókra, rendezvényekre és összeismerkedtem ott az emberekkel. Ez kicsit kevesebb mint 2 éve volt és azóta már a szervezett rendezvényeken kívül is össze szoktunk járni. Barátokat szereztem.
2018. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Egy időben volt ilyen, nem jött össze egy lány, volt 1 barátom a többi mond neten volt akikkel játszottam, akkor elég depis voltam.


Majd úgy döntöttem hogy F#sz ki van, és minden bulira elmentem amire az osztálytársaim, ittam beszélgettem, és egy idő után kialakultak a dolgok, azután könnyebb volt emberekkel beszélgetni.


Barátaim lettek és a vannak, de barátnőm még mindig nincs :D

2018. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még pár évvel ezelött egyáltalán nem volt kivel beszélnem, legalábbis velem egykorúval nem. Aztán ennek az oldalnak köszönhetően megismertem néhány nagyon rendes embert és van, akivel már több, mint 2 éve tartom a kapcsolatot. Ha minden jól megy, nyár végén az egyiküket személyesen is megismerhetem majd. :) 17/L
2018. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan a kedves utolsó válaszolóhoz, én is megismertem itt pár érdekes embert, akikkel jól elbeszélgettünk hosszabb ideig. Sokan szidják ezt a helyet, pedig megvan a varázsa, rá lehet találni különleges emberekre, ha szerencséd van.
2018. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ènis csatlakozom az előttem szólokhoz.. Nekem is sikerült innen megismernem 1-2 embert.. Velük mai napig beszélek,és személyesen is tartjuk a kapcsolatot.

Számomra mindenképp megérte, meghátna szerencsén is múlt szerintem..

Mindenesetre nyitni kell.. és megadni magunknak a lehetőséget..aztán lesz ami lesz:)

25/L

2018. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!