Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve van kamu face profilom, ahol sok embert megismertem, néhányan közülük tudják az igazat. Viszont kezdem megunni ezt az egészet, még ha páran a barátaim is, mindig ugyanaz a téma, soha sincs semmi új. Úgy érzem, nincs szükségem erre, így ott akarom hagyni a facebook-ot. Így már senkim se lenne, de ez nem is baj, nekem így a jó (hosszú történet). Csak annyi a probléma, hogy egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal. Unatkozok, ha nem facezek, iskola / munka nincs, és egyéb, más embernek normálisnak számító dolgok se nagyon érdekelnek. Nem nagyon akarom folytatni a "barátaimmal" face-n, de vajon mit csinálhatnék helyette? A sorozatokat, játékokat, stb is megunom. Köszi a válaszokat.

2018. jún. 30. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
egyél
2018. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülj.


Hogy ez a legnagyobb gondod.

2018. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meguntam azt, hogy mindig mások életével foglalkozzak.
2018. jún. 30. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor foglalkozz most a sajatoddal. Csinalj valami hasznosat. Tanulj, sportolj.
2018. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek arra a "(hosszu tortenet)"re
2018. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szakmayer válasza:
Üresnek érzed magad, nincs életcélod. Nem gondolkoztál még azon, hogy mit szeretnél kezdeni az életeddel. Neked megfelel a semmit sem csinálok.
2018. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj le egy kicsit a Balatonra, ülj be valahová inni és figyeld meg az árak színvonalát. Azt hiszed majd rosszul látsz ha hozzák a számlát. Utána ülj csónakba egy lánnyal/fiúval és menjetek a sűrű nádasba, ahol lehullhat rólatok minden erkölcsi lánc. Végül egyetek hamburgert a mólón és várjátok mikor jön a fél négy, mert akkor haza kell majd induljatok. Tedd ezt, ha nem idén, akkor majd jövőre! Javaslom esetleg Zamárdi felsőt. De viccen kívül: megértem a problémádat, nagyon ismerős helyzet! Szerintem egyelőre laza kapcsolatokat keress, olyat amilyenben jó a szex is... Aztán majd később rá fogsz jönni, hogy kellenek a komoly kapcsolatok is. De ahhoz előbb el kell engedned magad...
2018. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!