Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Hogy ne érezzem...

Mit tegyek? Hogy ne érezzem magam egyedül?

Figyelt kérdés

18/F vagyok és iszonyatosan vágyok egy olyan lányra aki igazából és tényleg szeret.

Nem intimitással van a problémám,mert amíg pénz van, addig bármit meg lehet oldani. Én egy "igazi" szerelemre értem a párkapcsolatot.

Nem olyan régen volt egy lány, egy picit fiatalabb nálam és tudtam, hogy csak az intimitásra megy és az elején ki is akartam használni ahogyan az összes ilyen alkalmat. De valami miatt elkezdtem érezni iránta. (Szerelmes lettem).

Tudtam, hogy könnyű vérü. Tudtam, hogy nem lenne szabad de mégis szerettem...

Esküszöm bármit megadnék azért, hogy csak szimplán rámírjon. Ő elméletileg akkor érzett így irántam, mikor kb hatszor akartam lekoppintani.

Nem tudom miért, de elkezdtem hozzá kötődni...

Tudom, hogy csak azt kaptam amit megérdemlek, tudom és azt is , hogy jogosan és el is tudom fogadni.

De...senkihez sincs kedvem, egy lányhoz sem, legalábbis kapcsolatot nézve. Annyi lehetőségem lenne rendes lányokkal is kialakítani egy kapcsolatot, mégis lemondok róla.

Mit tegyek, hogy ne érezzek iránta ténylegesen semmit és eltudjam felejteni.?


2018. júl. 1. 02:26
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerezz egy kiskutyát. Otthon sem leszel egyedül, sétálhatsz vele, bandázhatsz, csajozhatsz, elmehetek kutyasuliba, ott is vannak csajok.
2018. júl. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Elmehetek kutyasuliba" menj és akkor megveszlek.:D

Csak, hogy erezd a torodest.:D

2018. júl. 1. 02:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Fél háromkor egy T vagy két T a fő problema :D
2018. júl. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mintha csak magamat olvastam volna csak lányba :D
2018. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az eredeti kerdesed es a leiras vegen feltett kerdesed teljesen kulonbozik. Most akkor mire szeretnel valaszt kapni?!


Ha egyedul erzed magad, es ugy erzed CSAKIS EGY LANY elegitjeti ki a vagyad (ugyertem hogy szerelmes akarsz lenni) akkor rajta kerits egy lanyt, azt irtad lenne ra lehetoseged.


Ahhoz, hogy a valaki irant taplalt erzelmeket el tudd felejteni, meg jell szakitanod vele a kapcsolatot. Szoval jo is, ha nem irsz ra es o sem ir rad. Tudod, ha "nem letezik", nincs is kit szeress.

Es utana foglald el magad valamivel, talalj magadnak hobbit


Ha annyira meghalsz azert a csajert akkor jojj ossze vele, vagy legalabb probald meg. De ha konnyuveru mint ahogy emlitetted, es hogy "nem lenne szabad" teged idezve na meg hogy azt kaptad amit megerdemeltel es el is tudod fogadni, akkor szallj le errol vegre es lepj tovabb. Neki is es Neked is sokkal jobb lesz. Talalsz majd jobbat nala aki fulig szerelmes lesz beled es nem csak az intimitasra megy :DD

2018. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazad van.:) és köszönöm, hogy kifejtetted. De...lehet az válasz, hogy nem tudok már szeretni, vagy eddig sem tudtam, csak ahogy mondtad és ideztél engem, "megpróbáltam".

Lelkem rajta, akkor nincs rá magyarázat.

De tényleg köszönöm a gondolataid.:)

2018. júl. 2. 05:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Orulok hogy segithettem ha segitettem. Sok sikert. Szep napot.
2018. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajna a srácok mindig többet gondolnak bele a dologba, ha csak kalandot akarok tőlük, utána fél évig zaklatnak, meg kiakadnak, h másokkal talizgatok
2018. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Erdekes a kaland fogalma 18 alatt, aki lany es 18 alatt mar hentergett..azt milyen szoval illetnetek?

De most komolyan.

Oke en megertem hogy : hat de a fiuk miert tehetik ha teszik,

de...akkor ne legyen senkinek gond, ha egy fiu pl kivarja a kello evet es talalkozik egy olyan lannyal aki bocsanat..szet van baszva, hogy jah bocs te nem kellessz mert "tapasztalatlan vagy"

Ironikus nemde.? :)

2018. júl. 3. 21:41
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak azok a sracok gondolnak tobbet a dolgokba, akik "elhiszik hogy szerelmesek" ha te megvonod tole az eselyt a kicsapongasod miatt, szerinted ha majd te leszel szerelmes nem ugyanezt kapod?

Igen..most jogosan gondolod, hogy habar pont ezt a kerdest tettem fel, miert valaszolom meg???

Mert..sn mar megfizettem azert amit kapok, de en hiszek a valtozasban..

Hiszem hogy en egyszer helyesen fogok majd donteni...

Igaz..1x mar megprobaltam es ertelmetlen volt...

De a bizonyitek hianya nem a hiany bizonyiteka.:)

A szerelmes let kulcsa, a "megmentes" a kitartasban rejlik..

A megcsalas onnan kezdodik ha az akivel vagyunk kozben mas is tetszik vagy akarnank valamit mastol de hat nem lehet..hiszen van valakink. De az mar nem lehet szerelem.

Figyuzz kislany, en errol konyvet irtam (igen). Velem lehet filozofalni.:)

En mindenre tudom a valszt...csak nem tudom elfogadni.:)

A feltetlen szerelem semelyik eletkorban sincs meg..

Olyan nem letezik.:)))))

De..boldogok meg lehetunk, nem.? :)

Ha kepes vagy felaldozni azt, hogy te masra vagysz, megkaphatod amire vagysz.:) addig aajnos nem..es azt is tudom, hogy ezt (senki) nem tudja megcsinalni nem csak magam hibajaibol, hanem mindenki hibajabol mondom ezt.:) ezert vagyunk...emberek.:)

2018. júl. 3. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!