Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy érezzem jól magam a...

Hogy érezzem jól magam a gimiben egyedül?

Figyelt kérdés

már három éve járok gimiben, és nem igazán sikerült beilleszkednem. magamnak való és csöndes vagyok, nehezen beszélgetek másokkal. viszont nagyon rosszul érzem magam emiatt, mind lelkileg és fizikailag is. nagyon sokat görcsöl emiatt a hasam, mert frusztrált vagyok, sok a nagyszájú lány az osztályban akik mindenkit kibeszélnek/kigúnyolnak, és tudom hogy engem is.

a legrosszabb amikor pármunka van, és nekem sosincs párom, mindig összetesznek valakivel aki látszólag nem akar velem dolgozni, vagy a tanár az osztály előtt körbekérdez több embert, hogy nem akar-e velem dolgozni, és mind nemet mondanak erre. ráadásul van az osztályban egy fiú aki hát eléggé tetszik nekem, és nem akarok már előtte megalázkodni (persze nem mintha lenne esélyem nála). szóval nagyon rosszul érzem magam így, főleg amikor pármunka van, ami minden nap szinte van.

hogyan, milyen mentalitással lássam kevésbé rossznak a helyzetet, és hogy vegyem lazábban? ti ezt hogyan "élitek túl"? tippek, vagy akármi?:s jövőhéten folytatódnak a tanórák és teljesen görcsben vagyok:(


2017. szept. 3. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallgasd a kedvenc zenéidet meg nyugvásképpen légy bátrabb próbálkozz ismerkedni beszélgetni akiken észrevehető hogy nyitottak e téren és a szimpátia meg van köztettek.
2017. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Anyira sajnállak. Ha egy osztalyba járnánk én biztos barátkoznék veled. Én egyébként ezektől paráztam mindig is hogy csapatmunkában egyedül maradok meg ilyenek. Alakíts ki 3-4lannyal barátságot menj oda beszelgetni. Idovel joba lesztek
2017. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

amikor próbálok barátkozni, kínos csönd lesz, egymásra néznek gúnyos mosollyal, és ilyen egy-két szavas mondatokkal beszélnek. plusz nem nagyon tudok velük miről beszélni, miután szinte mindig másokról beszélnek, én meg egyrészt nem szeretnék másokat kibeszélni, másrészt meg ugye nem is ismerek embereket a gimiben, szóval ha akarnék sem tudnék csatlakozni hozzájuk:(

(köszönöm a privát üzeneteket!:))

2017. szept. 3. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, ha jól érzed magadat a testedben, megnő az önbizalmad.
2017. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!