Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azért nem barátkoznak velem...

Azért nem barátkoznak velem mert nem beszélek ki másokat?

Figyelt kérdés

Régen nagyon pletykás voltam férfi létemre. Sokat kavartam, sok kárt okoztam másoknak ezzel! Ez olyan 18-20 éves koromig tartott. Akkor elhatároztam hogy felhagyok tudatosan a dologgal. Egy ideig kerültem is az embereket nehogy ártsak nekik. Sikerült legyőznöm a pletykás énemet teljesen! Most 24 évesen azt veszem észre, hogy a munkahelyemen például kirekesztett vagyok mert nem megyek bele a pletykákba vagy nem szidom a főnököt (akinek szemtől szemben mindenki benyal). Ha ilyen téma merül fel nem mondok rosszat, max annyit hogy az ő dolga, nem tisztem megítélni. A főnököt is miért szídjam? Örülök hogy munkát adott, nem vágyom a helyére mert nem érek odaáig (mindig az a téma hogy bezzeg ők is lehetnének főnökök, mert az nem is csinál semmit)

Már inkább ki is zárnak a beszélgetésekből. Azt hittem ha jó irányba változok, találok egyetem után egy jó munkahelyet akkor új lappal, tisztességesen élhetek, nem csinálok több bajt és kedvelni fognak. Nagyon nem így van. Amíg pletykáltam, legalább voltak a közelemben haverok, barátok, mégha veszekedés is volt mindig.


2018. júl. 1. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezzel én is így vagyok.
2018. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nem barátoknak hívják

Addig kellettél amíg haszon volt belőled

Én is így vagyok, de nem is vágyom ilyen "haverokra". Inkább ne legyenek barátaim.

2018. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Mert túl mesterkélt vagy és ezt senki nem szereti. Te azt hiszed most te lettél a megtestesült egyenes ember, és majd mindenki a kegyeidet keresi, de igazából csak szürke lettél és unalmas. Ki kíváncsi szerinted az üres félmondatokra?
2018. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Akkor elhatároztam hogy felhagyok tudatosan a dologgal."


Gondolom ekkor vetted észre, hogy a legtöbb barátod lassacskán eltávolodik tőled. Ez nem véletlen, hazánkban azokat kedvelik az emberek, akik mások lejáratásával, kibeszélésével szórakoztatja az embereket. Most már érted, hogy egy csendes, jófiú, aki nem beszél ki senkit, és visszahúzódó, nem feltétlenül azért ül mindig egyedül, mert ő nem közeledik. Ellenkezőleg, azért, mert a csendes jófiúkat sem a lányok, sem a fiúk nem viselik el. Egyszerűen a többség nem érzi közéjük valónak. Ezért tart itt ez az ország. Mert a normális embereket kiröhögik, kiutálják, a gyűlölködők meg jóban vannak.

2018. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ki kíváncsi szerinted az üres félmondatokra?"


Mondjuk az, aki szívesebben hallgatja őket, mint mások lejáratását, mások szidását.

2018. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!